15 жовтня

22:00 Бойова нічия "Рочина" Футбол

21:13 Відгомін 23-го туру Прем’єр-ліги Футбол

20:31 "Галичанка" двічі поступилася "Хіміку" у волейбольній Суперлізі Гандбол

19:50 15-річна тернополянка стала призеркою юнацьких Олімпійських ігор Інші види

19:00 БК "Тернопіль-ТНЕУ" двічі впевнено переміг "Київ-Баскет" Баскетбол

14:56 "Говерла-КФВ" - "Рівне ОШВСМ": огляд матчів Баскетбол

14:00 Команда "Сокіл Tigers" Львів – срібний призер фіналу Чемпіонату України з регбіліг Регбі

13:03 Відео: "Минай" – "Нива" 3:0 - відео голів та огляд матчів Футбол

12:17 Упевнена перемога "карпатівок" Футбол

11:34 "Кажани" двічі перемогли "Серце Поділля" Волейбол

10:33 Куніна та Іванченко вирушили зі збірною України WU-17 до Данії Футбол

09:32 Відео: Юрій Вірт: "Результат закономірний" Футбол

08:24 "Ураган" – "АРПИ Запоріжжя" – 7:1. Післяматчеві коментарі тренерів обох команд Футзал

07:21 Володимир Бринзак: "Навесні траса в Буковелі вже буде готова для тренувань" Зимові види

14 жовтня
Завадський

Станіслав Завадський: "В "Політехніці" хороші гравці з якими можна досягати певних цілей"

Переглядів: 494
Новачок БК «Львівська Політехніка» розповів чому переїхав до Львова, не потрапив на чемпіонат світу та бив стіну.
Андрій Демчук

Львів’янин Андрій Демчук став чемпіоном Європи із фехтування на візках

Переглядів: 125
Львівський фехтувальник Андрій Демчук блискуче виступив на головних стартах року – чемпіонаті Європи, який відбувся в італійському місті Терні.
Кажани

Львівські "Кажани" виграли Суперкубок України з волейболу

Переглядів: 119
Львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» додав до своєї музейної скарбнички черговий трофей та титул – команда стала володарем Суперкубка
радевич

Роль стандартів у розрізі команд Екстра-ліги

Переглядів: 138
Стандартні положення починають відігравати все більшу роль у футзалі. Тому ми вирішили розібратися наскільки це твердження можна застосовувати до команд Екстра-ліги, і чи
Франківськ

БК "Франківськ-ПНУ" та СБК "Львів" будуть грати в Суперлізі

У жіночій Суперлізі три нових претенденти на чемпіонський титул. За місяць до початку чемпіонату України у жіночій Суперлізі стало відомо, що серед учасників
маркевич

Мирон Маркевич: "Великих футболістів не приносять лелеки"

Переглядів: 463
Останнім часом доводиться чути багато нарікань уболівальників та спортивних журналістів на не надто високий рівень чемпіонату України з футболу, а відтак і якість
енергія

"Енергія" з сьомої спроби здобула Суперкубок України

Переглядів: 345
Ось і розпочався новий сезон в українському футзалі. У матчі за Суперкубок України одна з команд мала вперше у своїй історії завоювати цей почесний трофей.