Інтерв'ю з відомими спортсменами та тренерами

Сандро ГУРУЛІ: "Після дуже серйозної розмови з гендиректором "Карпат", я багато чого зрозумів"

Переглядів: 829
Спочатку він довів до логічного кінця ідеальну за виконанням передачу від Голодюка, а потім ледь не зіпсував чудовий момент,

Сергій КУЗНЕЦОВ: "Рахунок 3:0 нікого не повинен вводити в оману"

Переглядів: 802
Центрфорвард «Карпат» Сергій Кузнецов, автор двох голів у ворота «Ворскли», по завершенні кубкового матчу поділився з журналістами

Юрій Бакалов: "На виїзді з "Карпатами"? Нормальне жеребкування"

Переглядів: 177
Наставник київських канонірів Юрій Бакалов прокоментував результати жеребкування чвертьфіналу Кубка України, у якому його підопічні поїдуть до Львова грати

Євген ЧЕПУРНЕНКО: "Прізвисько "Чіпа" дав мені Шматоваленко"

Переглядів: 332
Євген Чепурненко один із найперспективніших молодих гравців не лише “Львова”, а й першої ліги. В останньому переможному матчі своєї команди форвард

"Легкой жизни у "Тайма" в Харькове не будет", - наставник "Монолита"

Переглядів: 119
Харьковский «Монолит» в дни вынужденного перерыва в чемпионате страны ежедневно тренируется в спортивном комплексе «Каразинский».

Олег КОНОНОВ: "День хороший, ми грали добре..."

Переглядів: 302
Прес-конференція після матчу "карпати" - "Ворскла" (3:0). Олег Кононов, головний тренер «Карпат» - Звичайно, приємно так перемагати. Полтавська команда мені

В Дублянах презентували козацьке силове випробування для молоді

Переглядів: 4068
Нещодавно координаційна рада козацьких організацій Львівщини продемонструвала загалу свій новий проект – козацьке випробування «Залізний Кіш».

Микола Павлов: "В Полтаві з "Карпатами" буде інша гра. Не сумніваюся..."

Переглядів: 293
Прес-конференція після кубкового матчу "карпати" - "Ворскла" (3:0). Микола Павлов, головний тренер «Ворскли» - Вітаю «Карпати»

Захар Ефименко: "Василий Иванчук из Львова, это тоже свой отпечаток накладывает"

Переглядів: 1047
Захар Ефименко громко заявил о себе в 14 лет, когда выиграл юношеский чемпионат мира. Он занимался в Краматорском шахматном клубе им. А.

"Карпати" розбивають "Ворсклу" - 3:0

Переглядів: 261
Сьогодні в матчі 1/8 фіналу Кубка України з футболу львівські "карпати" приймали полтавську "Ворсклу". Після безгольового першого тайму в другому таймі львівських футболістів прорвало.