Інтерв'ю з відомими спортсменами та тренерами

Дуць

Ігор Дуць: "Присвячую забитий гол батькам"

Переглядів: 178
Центральний оборонець «Руху» й автор єдиного, а відтак і переможного гола Ігор Дуць не приховував щирих емоцій від перемоги над лідером чемпіонату.
зубрицький

"Говерла" - "Львівська Політехніка". Післямова

Переглядів: 171
На вихідних франківська "Говерла" на домашньому майданчику двічі перемогла "Львівську Політехніку" - 105:70 та 90:69. До Вашої уваги коментарі наставників обох команд.
хомченко

Віктор Хомченко: "Ми цю перемогу заслужили"

Переглядів: 189
Форвард «Руху» Віктор Хомченко провів колосальний об’єм роботи, він виграв більшість єдиноборств, звично заробляв фоли і мав декілька чудових нагод для взяття
Вербний

Назар Вербний: "Почав більше грати на атаку"

Переглядів: 79
У новому році без цього гравця середини поля важко уявити львівські «Карпати». Ще наприкінці літа він вирушив в оренду у винниківський «Рух», однак
Задорожний

"Покуття" - "Нива" 0:2: коментар Сергія Задорожного

Переглядів: 116
"Покуття" - "Нива" 0:2: коментар Сергія Задорожного .
кікоть

Андрій Кікоть: "Гра, загалом, вийшла бойовою, моменти регулярно створювались біля обох ворі"

Переглядів: 85
Головний тренер «Руху» Андрій Кікоть поділився своїми враженнями від перемоги над лідером чемпіонату.  Андрію
легчанов

"Сокіл" - "Енергія" 2:3. Післямова

Переглядів: 106
Наставники львівської "Енергії" та хмельницького "Сокола" прокоментували другий чвертьфінальний поєдинок плей-оф, який завершився перемогою енергетиків з рахунком 3:2.
Шнуровський

Володимир Шнуровський: "Якщо на сцену чи футбольне поле можна вийти за гроші, то на ринг ти за гроші не вийдеш"

Переглядів: 144
Тернополянин Володимир Шнуровський добре знає, що таке аперкот, джеб та крос. Адже в нього за плечима багаторічний
Максим Павленко

"ХІТ" – "Ураган" – 5:4. Післямова

По завершенню двох київських матчів у чвертьфінальній серії до трьох перемог наставники обох команд Олег Лук'яненко і Максим Павленко поділилися своїми враженнями