10 причин почати готуватися до Франківского Півмарафону

28 липня 10:10
Переглядів: 231
спорт

Чесно: жовтень обіцяє бути азартно-гарячим. І ми вирішили посперечатись з твоєю лінню та довести їй, що реєструватися на Франківський Півмарафон, який — о мама рідна! — відбувається вже другий рік поспіль, варто. Що ти отримаєш, якщо побіжиш?

1. Обереш для себе ідеальну відстань. В програмі заходу забіги на дистанції: 3, 10, 21 км; на 500 та 1000 м для дітей; естафета 4Х3 км. До слова, хлопці-організатори натякають, що 21 км реально пробігти навіть новачку.

2. Радітимеш новому маршруту. Він цього року буде змінений. Учасникам дистанцій на 10 та 20 не доведеться намотувати кола вулицею Незалежності.

3. Безкоштовно підготуєшся до забігу із класними франківськими тренерами та членами бігового клубу Gutsul Running Club. Друге відкрите тренування відбудеться 26 липня о 9:00 на стадіоні університету Нафти і Газу (вул. Карпатська, 15).

4. Побіжиш 2-го серпня в піжамі. О 18:00, в рамках підготовки до Франківського Півмарафону, відбудеться екстравагантна розважальна річ: Перший любительський забіг на 3 км у піжамах і банних халатах. Ще й безкоштовна. Реєстрація тут: https://goo.gl/UWky4C

5. Прийдеш на кастинг. Півмарафон розпочнеться та завершиться театральною постановкою із спортивим сюжетом. Прям такою, як на Бродвеї! Зараз для «альтернативного театру» розшукуються 8 акторів та 20 танцюристів. Прийти на акторський кастинг можна 16 серпня в «Urban Space 100». Зареєструватись до 12 серпня тут: https://goo.gl/zGCHSG

6. Якщо ти сам не актор і не танцюрист, ці двіжові франківці підбадьорюватимуть тебе на певних локаціях маршруту.

7. Точно не пропустиш Кольоровий забіг на День Незалежності та Форсаж (не знаємо, що за чудасія, але організатори в курсі). Подробиці щодо розважальних забігів вони тримають в секреті, але якщо слідкувати за сторінкою Франківського півмарафону в соцмережах, про них можна дізнатись найпершим.

8. В день Франківського Півмарафону — 11 жовтня — пробіжишся разом із двома тисячами позитивних та мегащасливих (від викиду ендорфінів) українців та закордонних гостей. Приблизно таку кількість бігунят очікують цього року організатори. Це на тисячу більше, ніж минулого.

9. У найближчі роки Франківський Півмарафон увійде у ТОП-5 півмарафонів Європи: на рівні з Парижем, Токіо, Бостоном та Києвом. Якось ти скажеш своїм друзям: «А я приймав участь, коли забіг ще не був мейнстрімом».

10. Коли у 2016-му команда проведе повноцінний марафон — ти вже будеш до нього фізично готовий. А тобі 100% захочеться це зробити.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: