11 вересня відбудеться вшанування кращого спортсмена Львівщини за підсумками липня 2015 року Андрія Федечка

02 вересня 11:52
Переглядів: 226
Кирило Федечко

11 вересня ц.р. (п’ятниця), напередодні відзначення Дня фізичної культури та спорту, під час засідання виконкому відділення НОК України у Львівській області за участю заступника голови Львівської облдержадміністрації Юрія Підлісного відбудеться відзначення кращого спортсмена та тренера Львівщини за підсумками спортивного липня – бронзового призера чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства Андрія Федечка та його тренерів - Заслужених тренерів України Володимира Софієнко та Олега Фіалковича.

Початок о 16 годині в ауд. № 257 Львівської облдержадміністрації (Львів, вул. Винниченка, 18, другий поверх).

Під час засідання виконкому відділення НОК України у Львівській області планується обговорити такі питання порядку денного:

  1. Про нову редакцію Положення про відділення відповідно до змін в чинному законодавстві щодо громадських об’єднань.
  2. Про проведення річних зборів Олімпійської ради (орієнтовно 25 вересня).
  3. Про проект Положення про ревізійну комісію Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області».
  4. Про участь збірної команди Львівської області (школярі 5-7 класів) у Всеукраїнському фіналі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» «Ти Лідер: Твори! Вивчай! Перемагай! Почни з себе» (м. Київ, Пуща-Водиця (МДЦ «Артек»), санаторний комплекс «Пуща-Озерна»).
  5. Різне.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: