11-ий тур. "Карпати" в цифрах

06 листопада 21:11
Переглядів: 122
карпати зоря

У матчі проти луганської «Зорі» львівські «Карпати» створили більше гольових моментів за свого суперника, але на заваді стала стара хвороба – реалізація. Гості скористалися своїми епізодами і повезли зі Львова три очки – уперше за всю історію зустрічей на елітному рівні. Детальну статистику матчу між «Карпатами» та «Зорею», в контексті усього 11-го туру підготувала компанія InStat Football. 

Карпатівці володіли м’ячем на 10% більше за свого суперника – загалом п’ятий показник в турі. Так само «леви» провели більше атак, аніж «Зоря», переважно це були позиційні наступи, через центр та правим флангом. За увесь матч «зелено-білі» 12 разів пробивали по воротах «Зорі» – знову ж таки, за цим показником, це п’ятий результат в турі. 

Порівняно з попередніми матчами, у «Карпат» покращуєтьсявідсоток точних передач – 79. Кращу точність під час пасів показали «Чорноморець», «Металіст», «Шахтар» та «Динамо». До карної зони суперника підопічні Ігоря Йовічевіча виконали 31 передачу, 14 з яких були точними. Дуже хороші показники в «левів» у плані гострих передач до карної зони: загалом таких було 9, з них 4 точні

А от у єдиноборствах, чи не вперше в сезоні, карпатівці поступилися супернику, хоч і не набагато: 53 проти 47 відсотків. У боротьбі внизу луганчани лише на один відсоток переграли карпатівців, а от в повітряних дуелях ситуація трохи гірша – 55 проти 45 відсотків. Саме після двох помилок під час повітряної боротьби карпатівці пропустили два голи – у першому та другому таймах. 

Щодо індивідуальних показників, то у переліку кращих 20 гравців туру опинився капітан «Карпат» Олег Голодюк, який, зокрема, виявився і серед гравців, які найчастіше пробивали у рамку воріт суперника. Загалом в Олега були 4 удари, 3 з яких прийшлися в ціль

Непогано показав себе Ігор Худоб’як, який п’ять разів виконував гострі передачі – більше за будь-якого іншого гравця в турі. Щоправда, точними були лише два паси, але один з них призвів до забитого м’яча. Ще три гострі передачі (2 точні) в активі Голодюка. У той же час Павло Ксьонз виконав до карної зони «Зорі» одразу 11 передач (4 точні) – сьомий показник в турі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: