12 спортсменів з Львівщини поїхали на Універсіаду

12 грудня 21:18
Переглядів: 263
Кільчицький

12 спортсменів Львівщини увійшли до складу Студентської збірної України, яка представляє країну на 26-ій Всесвітній зимовій Універсіаді-2013, яка триває в італійському місті Тренто з 11 до 21 грудня.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Студентська збірна України змагатиметься за медалі різного ґатунку в дев’яти видах спорту. Це – біатлон, лижні гонки, стрибки з трампліна, лижне двоборство, фігурне катання, гірськолижний спорт, шорт-трек, сноубординг і хокей.

Крім того, ще відбудуться змагання з жіночого хокею, керлінгу, фрістайлу та синхронного фігурного катання.

Зокрема, за нагороди у гірськолижному спуску поборються Ілля Карпушин та Ольга Книш. Андрій Калінчук змагатиметься у стрибках на лижах з трампліну. Віталій Кульчицький увійшов до складу команди з біатлону, а Олег Задоєнко та Олексій Мельников — студентської хокейної збірної України.

Одразу четверо студентів Львівського державного університету фізичної культури і спорту (Віталій Штунь, Олексій Швидкий, Катерина Григоренко та Дмитро Козачок) демонстуватимуть свої вміння у лижних перегонах. Двоє львів’ян, зокрема Оксана Дмитрів та  Анна-Марія Чундак змагатимуться у сноубордингу.

З 12 спортсменів Львівщини, 11 – представляють Львівський державний університет фізичної культури, та один – Львівський державний університет внутрішніх справ.

Зазначимо, що Львівська область є третьою за загальною кількістю спортсменів, які увійшли до складу збірної команди студентів України.

За інформацією Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, студенти-спортсмени Львівщини, які увійшли до складу збірної, вже на трасах і майданчиках готуються до відповідальних стартів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: