12 тур. "Карпати" в цифрах

12 листопада 11:32
Переглядів: 126
карпати динамо

Нічия у Києві стала для багатьох футбольних спеціалістів сенсацією, адже «Карпати», які продовжують будувати нову команду, відібрали очки в лідера чемпіонату, який тими самими очками ділиться украй неохоче. Як би там не було, але назвати нічию випадковою – не можна. Саме про це говорять і цифри від компанії InStat Football.

Зробивши ставку на надійну оборону, карпатівці провели найменше атак у цьому турі – їх було всього 68, із них 15 – швидкі. Це теж найнижчий показник у 12-у турі. Лише одного разу «зелено-білі» влучили у рамку воріт «Динамо» – від неминучого гола команду врятував Драговіч, який підставив плече під удар Пучковського. Всього ж ударів було 11 – і це загалом не найгірший показник.

Якщо у підопічних Ігоря Йовічевіча не все виходило попереду, то оборона зіграла бездоганно. Наприклад, загальний показник виграної боротьби просто вражає: 55% у «Карпат» і 45% у «Динамо». Якщо ж розкласти боротьбу на усі її складові, то в повітрі кращими були господарі, але внизу абсолютне лідерство у турі захопили саме львів’яни 61% проти 39%. Безперечно, це говорить про максимальну самовіддачу з боку карпатівців. Окрім цього, «зелено-білі» отримали найвищий відсоток виграної боротьби під час оборони своїх воріт – 66.

До числа 20-и кращих гравців у турі потрапили і троє карпатівців: воротар Роман Мисак, хавбек Андрій Гітченко та захисник Денис Мірошніченко. Новоспечений гравець молодіжної збірної України показав просто феноменальний відсоток виграних єдиноборств унизу – 76 (більше лише у двох гравців луцької «Волині» Жуніча та Немчанінова). При цьому не варто забувати, що протистояв молодому захиснику «левів» гравець збірної Голландії Ленс, який у цьому сезоні перебуває у відмінній формі. У цьому ж переліку дуже хороший відсоток виграної боротьби внизу показав також Павло Ксьонз. А повертаючись до теми Мірошніченка можна додати, що Денис 11 разів йшов у відбір і 9 разів м’яча таки перехоплював – знову ж таки, це найкращий показник у турі. Не відставав від колеги і Володимир Костевич, який мав не менше роботи на протилежному фланзі. Він здійснив 11 перехоплень – це теж найкращий показник з-поміж усіх гравців туру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: