13-річна гімнастка зі Львова здобула чотири золота на Кубку Дерюгіної

21 березня 21:24
Переглядів: 165
Художня гімнастика

У неділю, 19 березня, 13-річна львівська гімнастка Христина Погранична виборола чотири золоті медалі Міжнародного турніру «Кубок Дерюгіної» серед юніорок. 

Христина Погранична виборола золоті медалі у вправах з обручем, булавами та стрічкою і бронзову – за вправу із м’ячем. Львів’янка – єдина з усіх учасниць української збірної, які вдалось здобути золото в індивідуальних вправах цього турніру. Ще одне золото вона здобула в багатоборстві.

У групових вправах дві золоті медалі здобули наші сеньйорки у багатоборстві та у фіналі за вправу із скакалками та м’ячем. Юніорська збірна України у групових вправах здобула третє місце у багатоборстві та третє місце у фіналах за вправу з булавами. У нинішньому складі юніорської збірної також виступають дві львів’янки – Марічка Височанська та Маріола Бондарчук.

Міжнародний турнір «Кубок Дерюгіної» проходив у Києві після п’ятирічної перерви, спричиненої війною. Цьогорічний турнір присвячений 85-літньому ювілею легендарної тренерки, Героя України, президентки Федерації гімнастики України Альбіни Дерюгіної. Турнір зібрав найсильніших гімнасток із 27 країн світу. Почесним гостем «Кубка Дєрюгіної» був президент Міжнародної Гімнастики (FIG) Морінарі Ватанабе.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: