13-річні та 15-річні юнаки "Урагану" проходять передсезонну підготовку

29 серпня 18:16
Переглядів: 940
ураган

Продовжуємо розповідати про будні вихованців Академії НФК "Ураган". У розміреному ритмі навчально-тренувального процесу – 12 вікових категорій, а під пильним оком тренерів вчаться азам футболу та футзалу діти від 4-х до 15-ти років. До речі, ще триває набір, тож охочі грати під знаменами "Урагану" - ще можуть вступати в лави клубної школи. Отож, поки більшість груп відточують майстерність на майданчиках клубного спортивного комплексу, для деяких юнаків організований не менш насичений, але виїзний інтенсив.

Нагадаємо, що вихованці 2003 р.н. вже провели двотижневий начально-тренувальний збір на березі Чорного моря, в курортному Кароліно-Бугазі. Наступними естафету перейняли дещо молодші 13-річні "дракони", які впродовж 20-28 серпня "отаборилися" у селі Вістова, що на Калущині.

Наставник хлопців Роман Тимчишин розповідає, що тижневим циклом та своїми підопічними задоволений. "Для нас це своєрідний дебют, який, на мене, вдався. Все заплановане – реалізували. Попрацювали ми дуже плідно – і над функціональною підготовкою, і техніко-тактичними діями, тактичними навиками. Тож з позитиви настроєм повертаємося додому", - розповів Тимчишин.

Далі на юнаків 2004 р.н. очікує дводенний вікенд і продовження тренувального процесу вже в Івано-Франківську – команда готується до старту футбольного сезону.

Не пасуть задніх і найстаріші вихованці Академії, для котрих навчально-тренувальні збори поки в розпалі – впродовж 24-31 серпня 15-річні юнаки проходять підготовку у Ворохті. Тренер команди 2002 р.н. Володимир Салій розповідає, що все сприяє плідній роботі – і сонячна погода, і гірське повітря, і настрій хлопців.

"Працюємо в трьохразовому режимі – вранці пробіжка, і два тренування, які, як правило інтервальні, що передбачає чергування навантаження. Наша головна мета - закласти основи фізичної підготовки, над практикою працюватимемо вдома", - зауважив Володимир Богданович.

Перед від’їздом на юних "драконів" очікують відновлюючі процедури – франківці випробують гуцульські чани. Вже у четвер, 31 серпня, команда візьме курс додому, а в суботу планують випробувати сили у товариському матчі. Тож далі буде…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: