14-річна команда Академії футболу "Скала" перемогла однолітків з Дрогобицької ДЮСШ

02 березня 20:17
Переглядів: 169
«Скала-2» Моршин – «Рух» Винники

У перший день календарної весни 14-річна команда Академії футболу «Скала» на полі зі штучним покриттям навчально-тренувальної бази в с. Довгому зустрілася із однолітками з Дрогобицької ДЮСШ. Тут якоїсь боротьби не вийшло. Команда тренера Олега Лозінського впевнено здолала суперника – 6:1. Ще до перерви завдяки голам Екрема Арапоглу, Андрія Корендовича та новачка Остапа Марченка, юні моршинці перемагали – 3:0. Після перерви той же капітан «Скали» Арапоглу провів ще два голи, а Корендович – один.

Склад «Скали» в цьому поєдинку: Денис Шамарін у воротах (замінив Назар Галик). Центральні захисники – Тарас Грица та Степан Кучмар (Микола Тишкун). Крайні захисники: Валентин Білінський (замінив Андрій Сметанка) – праворуч,  Ілля Телеховський – ліворуч. Лінія півзахисту: Екрем Арапоглу-к., Остап Брода, якого замінив Василь Равлик, та Микола Цвик (замінив Назар Фартута). Атакувальну ланку склали: Остап Марченко, якого замінив Артур Льонгер, Андрій Корендович та Едуард Волков (замінив Микита Фомін).

До цього поєдинку вихованці Олега Лозінського проводили лише «двосторонки» та матчі змішаними складами між собою. Як зазначив тренер, наше головне завдання якнайкраще підготуватися до другої частини змагань у Дитячо-Юнацькій Футбольній Лізі України, яка відновиться 12 квітня. Нагадаємо, що на зимову перерву «Скала U-14» пішла замикаючи трійку лідерів.