14-річні вихованці клубної Академії "Урагану" роходять двотижневий збір

20 серпня 16:15
Переглядів: 443
ураган

Академія НФК "Ураган" з 1 серпня включилася у розмірений ритм навчально-тренувального процесу – вихованці під пильним оком тренерів відточують майстерність та готуються до старту нового сезону. Тим часом поки в Івано-Франківську вирує активна підготовка, по-спортивному гаряче й на березі Чорного моря, де з 7 серпня проходять навчально-тренувальний збір 14-річні "дракони"!

Нагадаємо, що для вихованців Академії такий виїзний інтенсив реалізовується вперше в історії, і першими його випробовують юнаки 2003р.н., які у сезоні 2017/2018рр. мають на меті взяти участь у Чемпіонаті України, поборотися за Кубок України та націлюються на футбольну першість України.

Отож, до Кароліно-Бугаз юні "дракони" поїхали з максимальною задачею – закласти основи фізично-функціональної підготовки. Тож перший тиждень минув під знаком нелегких дворазових тренувань та теоретичних занять. "Перші три дні ми працювали виключно на піску, тому хлопцям було важко адаптуватися. Тепер другі занятті проводимо на футбольному полі, і вже увійшли у звичайний ритм. Загалом відпрацьовуємо швидкість, витривалість, працюємо над фізичними показниками, техніко-тактичною складовою, - розповів директор Академії Володимир Слободян. – У неділю хлопці змогли трішки відпочити, колективно ми з’їздили в Затоку, прогулялися містом. Тож подих перевели, зарядилися емоціями і працюємо далі. Маємо ще повноцінний тиждень для роботи".

Курс додому хлопці візьмуть у неділю, 20 серпня! Втім, на цьому мандри вихованців клубної Академії не завершуються. На черзі проходження навчально-тренувальних зборів юнаки 2004 та 2002 р.н., які незабаром відправляться в гори, але це вже інша історія…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: