14-річні юнаки "Урагану" пройдуть двотижневий збір на березі Чорного моря

09 серпня 21:00
Переглядів: 552
ураган

До старту футзального та футбольного сезонів не так багато часу, а це означає, що команди у посиленому режимі готуються та відточують майстерність, щоб впевнено включитися у майбутню боротьбу за трофеї. Не виняток і вихованці Академії НФК "Ураган", які з 1 серпня теж поринули у розмірений ритм навчально-тренувального процесу. Натомість, команда 2003 р.н., пройшовши втягуючий цикл в Івано-Франківську, днями взяла курс на Одещину, щоб у курортному Кароліно-Бугаз, за прикладом найстарших "ураганівців", провести двотижневий збір з 7 по 20 серпня.

"Вперше в історії Академії ми проводимо такі навчально-тренувальні збори за межами Івано-Франківська. Цьогоріч залучені будуть три вікові категорії – 2002, 2003, 2004 р.н. Дві з груп проведуть підготовку у горах, а на 14-річних юнаків якраз очікує двотижнева робота на чорноморському узбережжі", - зазначив тренер та директор Академії НФК "Ураган" Володимир Слободян.

Необхідність такого інтенсиву пояснює участю вихованців у футбольних змаганнях: "Наприклад, футзальний сезон розпочинається в листопаді, тобто є вдосталь часу підготуватися, а от футбольні змагання стартують вже у вересні, тож для якісного тренувального процесу потрібно більше часу і відповідно занять". Нагадаємо, що у сезоні 2017/18 років команда 2003 р.н. візьме участь у чемпіонаті України з футзалу, побореться за Кубок України та націлюється на футбольну першість України.

Окрім, якісної тренувальної складової Володимир Слободян вбачає й інші позитиви у навчально-тренувальних зборах, як зокрема, гуртування команди. "Хлопці весь час проводитимуть разом, більше спілкуватимуться. Тим паче – у всіх однаковий розпорядок дня, харчування, відновлення", - пояснив Слободян.

Щодо власне режиму роботи, то на юнаків очікують дворазові тренування. Впродовж перших чотирьох днів – на піску. Далі – вечірнє заняття на футбольному полі. Не обійдеться і без ранкових розминок.

Директор Академії НФК "Ураган" каже, що головні завдання зборів - закласти основи фізично-функціональної підготовки на весь сезон, відпрацювати роботу з м’ячем та техніко-тактична складову.

Отож, юний "ураганівський" десант – на чорноморському узбережжі. Зізнаються, що настрій, як і погода, – сонячний, тож в доброму гуморі націлюються на продуктивну роботу. Тож успіху, "дракони"!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: