15-ий тур. "Карпати" в цифрах

05 березня 09:30
Переглядів: 143
Металург Донецьк – Карпати

Гра «Карпат» у матчі проти незручного «Металурга» не залишила байдужим жодного глядача. Три зовсім юні дебютанти не те що не зіпсували каші, а навпаки, додали видовищ та емоцій. Про це свідчать і цифри від компанії InStat Football, що займається детальним підрахунком усіх дій гравців.

Отже, 27 з половиною хвилин «зелено-білі» тримали м’яча – це загалом п’ятий показник в турі. Так само на п’ятому місці львів’яни перебувають за кількістю проведених атак – 106. Цікаво, що 28 таких атак були швидкими – це найкращий показник зі всіх команд. За кількістю ударів «леви» поступилися лише «Дніпру», гравці якого 25 разів турбували кіперів «Волині». У підопічних Ігоря Йовічевіча таких ударів 19, так само як і в «Динамо». 

Вдавалися карпатівцям гострі передачі до штрафного суперника – таких було 14, 6 з яких стали точними. Окрім цього, «зелено-білі» переграли свого опонента у плані боротьби – 55% проти 45% у «Металурга». У повітрі карпатівці виграли 62% єдиноборств – більше лише у «Динамо». Схожі показники львів’яни демонстрували в атаці та в обороні. 

До переліку 20-и кращих гравців у турі потрапило двоє карпатівців – Ігор Пластун (16) та Артур Карноза (18). Саме плеймейкер «Карпат» одразу шість разів пробивав по воротах Паньківа, це найкращий показник у турі. Щоправда, з точністю в Артура цього разу не склалося. Однак Карноза 4 рази віддав гострі передачі на партнерів – теж показник хороший. Стільки ж разів загострював ситуацію і Худоб’як, але Ігор зіграв лише другий тайм. 

Повертаючись до Артура Карнози варто зауважити, що він не мав такої розкоші, як «гра на чистих м’ячах». Невисокий футболіст тим не менше виграв 61% боротьби. В Ігоря Пластуна цей показник, ясна річ, ще кращий – 86%. Більше того, це найвищий відсоток виграної боротьби з-поміж усіх гравців туру. Показник автора єдиного м’яча «Карпат» в матчі в плані повітряної боротьби ще вищий – 92%

Артур Карноза відзначився не лише у боротьбі, але й у техніці. 13 разів він йшов в індивідуальний обіграш і 10 разів робив це вдало. У цьому компоненті відзначився і Мар’ян Швед: з десяти спроб вдалими були вісім. 

Пластун і Карноза заробили по п’ять фолів на власних ногах. Артура переважно «валили» біля карної зони «Металурга», а Ігореві діставалося в моменти, коли він випереджав суперників. 

Ну, а ще, в якості бонусу можна відзначити дебютанта Прем’єр-ліги Дмитра Кльоца, який віддав 90% точних передач. Це не найкращий показник, але як для 18-річного хлопця дуже пристойний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: