150-ий виїзд автофанів!

16 березня 19:52
Переглядів: 155
Автофани

У п’ятницю, перед матчем між «Карпатами» та «Волинню», карпатівські автофани виїхали на свою 150-у мандрівку. Про ювілейний виїзд офіційному сайту розповів постійний учасник цього проекту Андрій Ткач.

«Зважаючи на те, що подія відбувалася в будній день і робочий час – о 16:30, зібралося лише п’ять автівок. Звичайно, на вихідні у нас збирається значно більше. Цього разу приїхали ті, хто змогли. Традиційно, зібралися біля заправки і вирушили до карпатівської бази в Брюховичах, де подарували наші ювілейні вимпели клубному автобусу та Ігорю Йовічевічу. Після цього супроводили автобус на стадіон, але там не паркувалися, а поїхали за бійцями АТО, які лікуються в госпіталі на Личаківській».

«За вояками ми вже вдруге їздимо – почали це робити минулого тижня, перед матчем проти «Дніпра». Тоді було більше машин, нам вдалося забрати 30 хлопців. Цього разу лише 12. Поранені бійці з радістю їдуть на стадіон, навіть в таку погоду. Вони хоч і не місцеві, але щиро підтримують «Карпати», їм дуже подобається. Бійці швидко знайшли спільну мову з фанатами та автофанами, вивчили наші гасла. Будемо і надалі їм допомагати».

«Перший наш виїзд пам’ятаю як зараз. То було 28 серпня 2006 року, перед матчем проти донецького «Металурга». Як і п’ятницю, тоді теж лив дощ, але «Карпати» зіграли внічию 1:1. Ми розуміємо, які процеси відбуваються в команді. Ми підтримуємо ставку на своїх вихованців. Розуміємо, що їм треба час, але так само не завадить і трохи стусанів, щоб не розслаблялися, особливо після вдалих матчів. Так, хлопці не стабільні, але ми в них віримо. І готові підтримувати їх завжди і всюди – це написано у нас на банері» – підсумував Андрій Ткач.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: