17 липня ц.р. відбудеться урочисте вшанування кращих спортсменів Львівщини за підсумками травня та червня 2014 року

15 липня 17:43
Переглядів: 281
нок

17 липня 2014 року під час чергового засідання виконкому відділення НОК України у Львівській області відбудеться урочисте вшанування кращих спортсменів Львівщини за підсумками травня та червня 2014 року. Лауреатом травня став, зокрема, Павло Коростильов (кульова стрільба), червня - Тарас Міщук (веслування).

Засідання відбудеться 17 липня ц.р. о 15 годині в ауд. № 412 Львівської облдержадміністрації (Львів, вул. Винниченка, 18, четвертий поверх) за участю заступника голови ЛОДА Юрія Підлісного.

Під час засідання планується також всебічно обговорити питання, порушені на зборах робочої групи Міністерства молоді та спорту України з розробки пропозицій щодо реформування системи фізичної культури та спорту України. Зокрема, олімпійський актив Львівщини проаналізує низку актуальних питань подальшого розвитку галузі: адміністративне реформування; програмно-нормативні зміни відповідно до вимог європейського законодавства, про розробку стратегій розвитку спорту вищих досягнень і фізичної культури і масового спорту; про структуру управління сферою фізичної культури та спорту в Україні; про діяльність та фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл; розвиток клубної системи; делегування всеукраїнським федераціям повноважень з розвитку видів спорту з відповідним фінансуванням; про роботу Спортивного комітету України; про потребу у Єдиній спортивній класифікації України тощо.

Оксана Вацеба, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: