18-річному паралімпійцю терміново потрібні гроші для операції на мозку

13 березня 15:33
Переглядів: 489
Кохась

18-річний Дмитро Кохась із Черкас переніс вже дві операції на головному мозку, але хвороба прогресує. Життя хлопця залежить від операції, яку можуть зробити лише у німецькій клініці. Для цього батькам Дмитра треба зібрати 48 905 євро. Вони прості робітники і зібрати всю суму до 20 травня не встигають.

Дмитро кандидат у майстри спорту з плавання серед паралімпійців, трикратний переможець Кубка України 2012, бронзовий і срібний призер Чемпіонату України 2013, капітан збірної Черкаської області.

"Ми з Дімою шість років боремося із хворобою. Йому зробили дві операції на головному мозку, - розповідає матір хлопця Людмила Кохась. - Після другого хірургічного втручання з'явилися ускладнення: глибокий лівобічний парез (ліва рука паралізована), порушення зору та координації. У серпні минулого року різко погіршилося самопочуття, з'явилися головні болі, слабкість, запаморочення, двоїння в очах. Після обстежень лікарі сказали, що пухлина продовжує прогресувати. Українські лікарі відмовилися робити операцію, так як технічно в нашій країні немає можливості для цього. Взявся допомогти професор Майєр, керівник клініки "Рехтс Дер Ізар" у Мюнхені. Професор наполягає на терміновості проведення операції. Зараз збираємо гроші, де тільки можна, але не встигаємо. Просимо всіх небайдужих людей відгукнутися і допомогти врятувати життя нашому сину".

Допомогти Дмитру можна, перерахувавши гроші на картку Приватбанку: № 5168 7572 4560 7033
Одержувач: Кохась Людмила Миколаївна (мама Дмитра)
Контактний телефон матері: 050-575-90-11.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: