19-річний Ігор Кізима – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками спортивного липня

02 серпня 09:00
Переглядів: 169
Кізима

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками липня 2016 року члена національної збірної команди України з кульової стрільби, майстра спорту України міжнародного класу львів’янина Ігора Кізиму! Тренери І. Кізими: Заслужені тренери України Р. Коневич та В. Юрченко.

Це почесне звання молодий талановитий львівський спортсмен виборов завдяки тріумфальному виступу на юніорському чемпіонаті світу зі стрільби по рухомій мішені, що 24 липня ц.р. завершився у місті Зуль (Німеччина). На цих представницьких офіційних міжнародних змаганнях студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Ігор Кізима, представник армійського спорту Львівщини виборов 6 (!) медалей: 2 золоті особисті медалі у вправах МГ-12, МГ-11а; 2 золоті командні медалі у вправах МГ-11а, ГП-12; одну бронзову особисту нагороду у вправі ГП-12 та одну бронзову командну медаль у вправі ГП-11а.

Значною мірою завдяки успіху І. Кізими збірна юніорська збірна України, випередивши команди Росії та Китаю, посіла І місце у загальнокомандному заліку серед 20-ти країн учасниць. В активі українців 8 золотих, 2 срібних і 5 бронзових нагород.

Незабаром відбудеться урочисте вшанування найкращого спортсмена Львівщини та його тренерів за підсумками спортивного липня 2016 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: