2 квитки на "Говерлу" = квиток на "Шахтар"

21 серпня 23:00
Переглядів: 276
фанати карпат

У четвер, 22 серпня, в мережі магазинів «Фанат» розпочнеться продаж квитків на домашній поєдинок «Карпат» проти ужгородської «Говерли», що відбудеться в неділю, на стадіоні «Україна». На усіх покупців чекатиме приємна несподіванка. 

У випадку купівлі двох квитків, уболівальник матиме можливість безкоштовно обміняти їх на квиток на поєдинок між «Карпатами» та «Шахтарем». Якщо уболівальник купить два квитки різної цінової категорії, то перепустку на гру з «Шахтарем» він отримає за тою ціною, за якою було придбано дешевший тікет. Наприклад, у випадку купівлі квитків за 60 та 100 гривень, уболівальник отримає перепустку на матч проти чемпіона за 80 гривень (нагадаємо, що на топ-матчі ціни на квитки вищі). Якщо ж уболівальник купить два квитки по 40 гривень, то він отримає квиток на «Шахтар» за 50 гривень.

Процедура обміну квитків не буде складною. Уболівальникам доведеться лише зберегти два квитки без відривних корінців з матчу проти «Говерли», після чого 9 та 10 вересня обміняти їх в магазині-музеї «Фанат» на вулиці Вороного, 3. 

Ясна річ, уболівальники зможуть обміняти не лише два квитки. Скажімо, за 10 квитків вони зможуть отримати 5 квитків на домашній поєдинок «левів» проти «помаранчево-чорних».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: