20 січня "Скала" вийшла з відпустки, а 31-го зіграє з молодіжним складом "Карпат"

21 січня 09:30
Переглядів: 199
скала

20 січня футболісти стрийської «Скали», що знаходяться після першої, осінньої частини на шостій сходинці турнірної таблиці другої ліги, вийшли з відпустки.

Приємно, що приїхали усі гравці здоровими і сповненими бажання якнайкраще підготуватися до весняної частини змагань, яка розпочнеться 28 березня, коли стрияни у виїзному матчі зустрінуться із третьою командою донецького «Шахтаря».

А вже наступного дня, 21 січня, розпочнеться чотириденний втягуючий цикл, який завершиться 25 січня. За цей час команда пройде ретельний поглиблений медогляд з подальшим складанням спеціальних тестів для визначення рівня функціональної готовності гравців. У цей період часу хлопці працюватимуть без м`ячів, зосередившись лише на кросовій, загальнофізичній підготовці.

Опісля, заплановано перший етап підготовки, який триватиме з 26 січня по 7 лютого. У цей час «Скала» візьме участь у  традиційному зимовомутурнірі – Меморіалі Ернеста Юста, який проводитиме львівська обласна федерація футболу. А передуватиме цим змаганням перший контрольний спаринг, який запланований на 31 січня, коли о 13-й годині на полі навчально-тренувальної бази ФК «Скала» в с. Довгому суперником «малиново-зелених» буде молодіжний склад львівських «Карпат». Як повідомив головний тренер стрийської команди Василь Малик, нині ведуться перемовини й з іншими потенційними суперниками. Велика ймовірність, що відбудеться ще й спаринг проти молодіжного складу донецького «Металурга», який нині проходить передсезонні збори в сусідньому Закарпатті.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: