20 тур. "Карпати" в цифрах

26 квітня 16:35
Переглядів: 53
карпати зоря

До 80-ої хвилини карпатівці ідеально грали в обороні і вели в рахунку 2:0. Однак дві прикрі помилки коштували команді втрати трьох очок – довелося задовільнитися лише одним. Компанія InStat Football провела детальний аналіз матчу у Луганську крізь призму інших поєдинків перенесеного 20-го туру Прем’єр-ліги.

Зважаючи на те, що карпатівці грали від оборони, кількість хвилин, проведених з м’ячем у них менша, аніж в луганчан. Більше того, «Зоря» провела найбільшу в турі кількість атак – 129, при чому атакувала в основному позиційно. Та й ударів в луганчан більше за карпатівців – 11, але лише тричі м’яч влучав у рамку воріт.
У «Карпат» ударів 10, зате 5 у рамку

Підопічним Олександра Севідова вдалося грамотно вибудувати лінію оборони, але це коштувало гравцям великої кількості єдиноборств. Одразу 103 повітряні дуелі було в луганському матчі – більше, аніж в інших поєдинках. В обороні «зелено-білі» півтори сотні разів сходилися з суперниками, у «Зорі» цей показник на 50 разів менший. Непогані показники у «Карпат» у плані перехоплень та підборів. За ними «леви» опинилися в числі кращих команд туру.

Щодо індивідуальних показників, то в переліку кращих гравців туру опинився Олександр ГЛАДКИЙ, який регулярно загрожував воротам «Зорі» і міг ще до перерви оформити хет-трик. Також Сашко виконав п’ять загострюючих передач до штрафного суперника.

Дуже непогані показники у плані виграних єдиноборств (67%) показав Муртах ДАУШВІЛІ. 78% – такий показник у грузина за виграні повітряні дуелі. Нарешті, 84% виграної боротьби в обороні – за цими даними, опорник «левів» опинився в числі кращих гравців свого амплуа.