2000-й метр львівської злітно-посадкової смуги здадуть у жовтні

02 вересня 12:13
Переглядів: 260
Default Image

На злітно-посадковій смузі Міжнародного аеропорту «львів» розпочався останній етап будівельних робіт, який згідно графіку робітники завершать 25 грудня цього року. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомили у «Дирекції з будівництва об'єктів до Євро 2012 у м. Львові». Однак зважаючи на те, що 28 жовтня буде здано в експлуатацію львівський стадіон, на аеродромі буде також проміжний етап так званого показника готовності злітної смуги, а саме будівельники підготують до польотів 2000 метрів смуги зі світлосигнальним обладнанням.

Про це повідомив Віце-прем’єр міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час останнього візиту до Львова.
За словами директора з розвитку аеропорту ДП «Західінфрапроект» Миколи Магасевича, наразі фахівці проводять демонтажні роботи старого асфальтного покриття, впроваджують мережі водопониження та водовідведення.

«Паралельно будівельники здійснюють бетонування руліжних доріжок першого перону, а найближчим часом влаштовуватимуть узбіччя та проводитимуть агротехнічні роботи», - зазначив Микола Магасевич.

Додамо, що будівельній команді залишилося реконструювати 1675 метрів злітно-посадкової смуги, після завершення якої на ній зможуть здійснювати посадки повітряні судна різного класу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: