21 тур. "Карпати" в цифрах

18 березня 19:40
Переглядів: 169
ФК Карпати Львів

Чи не усі ЗМІ, що висвітлювали матч львівських «Карпат» проти луцької «Волині», не могли пояснити причину поразку «зелено-білих». Протягом усього поєдинку «леви» атакували ворота суперників, створили величезну кількість гольових моментів, натомість пропустили одну контратаку і програли надзвичайно важливий та принциповий матч.

Саме про це говорять і дані від компанії Instat Football, що підраховує статистику після кожного туру Прем’єр-ліги.

Отже, за підсумками туру, «Карпати» провели найбільшу кількість атак – 128. Окрім цього «зелено-білі» нанесли по воротах «Волині» 20 ударів, знову ж таки, це найкращий показник в цьому турі. Зважаючи на ці показники, не дивними є і додаткові факти. Зокрема, «леви» подали 13 кутових, більше за інші команди, виконали півсотні передач до штрафного майданчика, 23 з яких були гострими. Цікавими є показники у плані боротьби. Із 232 єдиноборств 124 були вдалими (53%). І це при тому, що у складі «Волині» грають чи найвищі футболісти не лише в Україні, але й в Європі. Попри це, із 70-и повітряних дуелей, карпатівці виграли 40, а це 60%!

Не бракує і низки інших показників, що доводять повну перевагу «Карпат» у західному дербі. Однак, як показує досвід, перемагає не сильніший, а той, кому більше щастить.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: