22 лютого стартує новий футбольний сезон на Прикарпатті

13 лютого 18:17
Переглядів: 369
Default Image

Не так багато часу залишилося до старту нового футбольного сезону в нашій області. Вже 22 лютого стартує традиційний турнір "Кубок Підгір'я", що організовується обласною федерацією футболу. Команди, які планують змагатися на обласному рівні поступово вирішують кадрові та фінансово-організаційні питання, притаманні початку року.

Традиційно, першою ластівкою аматорського футбольного сезону на Прикарпатті є "Кубок Підгір'я". На сьогоднішній день про бажання взяти участь в турнірі заявили "Тепловик" (Івано-Франківськ), "Ніка-Динамо" (Івано-Франківськ), "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), "Енергетик" (Бурштин), ФК "Яспіль" (Ясенів Пільний), "Прут" (Делятин), "Нафтовик" (Долина), "Придністров'я" (Тлумач).

Як раніше повідомлялось, не братимуть участь в обласному чемпіонаті яремчанські "карпати". Причиною цьому стало бажання клубу стартувати в другій лізі чемпіонату України, піднятися на професійний рівень. Хоча, на рівні чуток останнім часом поширюється інформація, що "курортики" через фінансові проблеми взагалі припинять своє функціонування. Ймовірно "Карпати" в обласному чемпіонаті замінить делятинський "Прут", котрий до завершення будівельних робіт на власному стадіоні, гратиме в Яремче. Але повторюсь, все це ще на рівні чуток.

Здається, цього року жителі Коломиї дочекаються повернення в місто великого футболу. Ще після завершення минулого сезону розглядався варіант переїзду чемпіона печеніжинських "Карпат" в районний центр. З часом такий варіант почав набирати реальних обрисів. Після заяв президента клубу, очільників районної та міської влади, сторони перейшли і до дій. В бюджетах було закладено певні кошти на утримання клубу. Так що цього року в Коломиї буде не лише дитячий та ветеранський футбол.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: