23 тур. "Карпати" в цифрах

02 квітня 22:16
Переглядів: 60
карпати севастополь

Вже традиційно після кожного туру Прем’єр-ліги компанія Instat Football проводить аналіз дій кожної команди та кожного гравця, який брав участь в поєдинку. Львівські «Карпати», які перемогли «Севастополь», здавалось би, здобули результат без надзусиль. Але так лише здавалося. Як свідчить статистика, у багатьох компонентах кримчани карпатівцям не поступалися.

Зокрема, у плані володіння м’ячем, гості навіть випередили своїх суперників, щоправда, всього на кілька секунд. Окрім того підопічні Ангела Червенкова провели найбільшу в турі кількість атак – 119. У «левів» в цьому плані третій показник – 109 атак. Однак, як свідчать факти, більшість атак кримчан закінчувалися дуже швидко і безрезультатно.

«Карпати» виконали 27 передач до штрафного суперника, 16 з яких були точними. Щодо гострих передач, то в львів’ян таких було 12, 8 з них – точні. Севастопольці ж здійснили 15 гострих передач до карної зони, але точними були всього 3. Це говорить, зокрема, і про надійну гру центральних захисників, які лише двічі дозволили суперникам потурбувати Романа Підківку.

Цікаво те, що кримчани мають досить високий показник виграної боротьби. У них він складає 54%, тоді як львів’яни виграли лише 46% єдиноборств. Натомість карпатівці здійснили найбільшу в турі кількість перехоплень – 55, причому 10 з них було зроблено на половині поля суперників.

Щодо ударів по воротах, то у складі «Карпат» відзначилися гравці, які вийшли на заміну – Младен БАРТУЛОВІЧ та Олександр ГЛАДКИЙ. Зокрема, Сашко двічі пробивав у рамку воріт головою і один з цих ударів став результативним. Невідомо, що було б, якби Дмитро ЛЬОПА не зазнав прикрого ушкодження. До цього моменту креативний хавбек виконав 7 передач до штрафного майданчика суперника, кожна з яких була точною. Цей стовідсотковий показник жодному іншому гравцю в турі так і не вдалося подолати.

У матчі проти «Севастополя» Олександр Севідов дав можливість зіграти кільком молодим виконавцям. Для Амбросія ЧАЧУА такий поєдинок став першим, проведеним в основі. І судячи з цифр, молодий хавбек свого тренера не підвів. Зокрема, він виконав 12 перехоплень, 4 з яких на чужій половині поля – це перший і абсолютно найкращий показник в турі. 31 раз Чачуа вступав в боротьбу з суперниками і 18 разів виходив з неї переможцем. Досить високий показник в клубного вихованця і в плані повітряної боротьби. Попри відсутність гренадерських показників (зріст 168 сантиметрів), Амбросій виграв 8 з 12-и дуелей на другому поверсі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: