26 вересня до Львова приїде Мішель Платіні

01 вересня 18:33
Переглядів: 553
Default Image

Як повідомив сьогодні під час уроку «Ми – господарі Євро-2012» міський голова Львова Андрій Садовий, 26 вересня до Львова приїде президент УЄФА Мішель Платіні. «26 вересня ми у Львові приймаємо Мішеля Платіні. Ми – перше місто, яке приймає його. І є вже гордість, тому що можемо показати термінал на фінальній стадії та злітно-посадкову смугу. Новий стадіон набрав серйозних обертів. Я думаю, ми будемо добрими партнерами Євро-2012», – зазначив мер Андрій Садовий.

Нагадаємо, сьогодні до школярів Львівської лінгвістичної гімназії, що за адресою: вул. Кирила і Мефодія, 17 а, завітав директор Турніру УЄФА Євро-2012™ в Україні Маркіян Лубківський, разом із Другом Євро-2012 зі Львова, легендарним футболістом ФК «карпати» Ігорем Кульчицьким та міським головою Львова Андрієм Садовим.

Як додав Маркіян Лубківський, Мішель Платіні перебуватиме в Україні два дні. «Мішель Платіні прибуде до Львова зранку 26 вересня. Львів буде першим містом, яке відвідає президент УЄФА, тому на Львів лягає особлива відповідальність. Об’єктами, які огляне голова Європейської футбольної спілки, буде, насамперед, аеропорт і стадіон. Також буде розмова у мерії про всі ті питання, які ще необхідно вирішити. Після того, як Мішель Платіні огляне всі чотири міста, у Києві відбудеться міні-наглядова рада – та, яка традиційно проводиться в Женеві. У рамках цієї наглядової ради обговоримо разом з віце-прем’єр-міністром Борисом Колесніковим і президентом ФФУ Григорієм Суркісом та главою Національного агентства Володимиром Ковалевським усі проблемні питання, які сьогодні є на порядку денному», – зазначив Маркіян Лубківський. Також Маркіян Лубківський зазначив, що другий візит Мішеля Платіні цього року в Україну заплановано на 1-2 грудня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: