26-ий тур. "Карпати" в цифрах

23 квітня 17:57
Переглядів: 78
Таврія Карпати

Усі хто бачив матч у Сімферополі проти «Таврії» погодяться з думкою, що легкої прогулянки у «левів» не було. Особливо у першому таймі, коли підопічним Олександра Севідова мало що вдавалося у конструктивному плані. Зате вже по перерві «Карпати» серйозно додали у швидкості та агресії, що й принесло команді три очки. Компанія InStat Football провела детальний аналіз цього матчу в контексті інших поєдинків 26-го туру.

Як не дивно, але більше м’ячем володіла саме «Таврія» – 56% проти 44 у «Карпат». Але зважаючи на додаткові показники, кращий відсоток тримання м’яча ні про що не говорить – кримчани працювали на холостих обертах. Навіть попри те, що вони провели більше атак за «Карпати», змогли завдати лише п’ять ударів по воротах Підківки, і всього одного разу круглий летів у рамку воріт. Загалом, це найслабший показник у турі. Натомість в цьому ж компоненті у «Карпат» найкращий показник в турі – 21 удар, 10 з яких у рамку воріт.

Дуже непогані показники у «Карпат» у плані боротьби та перехоплень м’яча. Зокрема, карпатівці виграли більшість своїх дуелей, як в повітрі, так і внизу. В захисті карпатівці взагалі не дали супернику шансів – 74% виграної боротьби в обороні, це найкращий показник в турі. Здорово «леви» зіграли і у відборі – 78%, знову ж таки, кращий показник на рівні з одеським «Чорноморцем».

Щодо індивідуальних показників, то варто відзначити Младена БАРТУЛОВІЧА та Андрія ГІТЧЕНКА. Хорват опинився в десятці кращих гравців туру, зокрема, він чотири рази влучав у рамку воріт (уся «Таврія» напрацювала на один удар), віддав гольову передачу на ЗЕНЬОВА. До слова, Гітченко в атаці був не менш корисним, адже тричі пробивав по воротах, двічі влучав у рамку. Але основна робота Гітченка – це оборона: загалом Андрій виграв 17 з 20 єдиноборств. Непогано попрацював і Володимир КОСТЕВИЧ, який вісім разів намагався забрати м’яча в суперника і сім разів йому це вдавалося.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: