26-ий тур: "Карпати" в цифрах

03 червня 08:25
Переглядів: 99
карпати шахтар

У 26-у турі «зелено-білі», на думку багатьох фахівців, провели один з найкращих матчів в чемпіонаті. І це не дивно, адже не програти донецькому «Шахтарю» вдається мало кому у Прем’єр-лізі. Окрім цього, «Карпати» показали справжній характер, що відобразилося у дуже цікавих цифрах, наданих компанією InStat Football. 

Звичайно, у плані володіння м’яча, кількості атак та ударів по воротах, карпатівці поступилися своєму супернику. Воно й не дивно, адже львівська команда складена з великої кількості молодих хлопців, яким ще трохи бракує досвіду, чого не скажеш про підбір гравців «Шахтаря», де ледь не в кожного за спиною є величезна кількість матчів у складі збірних України, Хорватії, Бразилії, а також у єврокубках. Попри це, карпатівці намагалися грати у свій футбол, що доводить доволі пристойний відсоток точних передач – 81

Дуже важливим фактором загального успіху у матчі з «Шахтарем» мала стати боротьба. І саме її «Карпати» не програли – «зелено-білі» виграли 53% єдиноборств. Практично ідентичні показники підопічні Ігоря Йовічевіча продемонстрували у боротьбі вверху, внизу, в обороні та в атаці. Також «леви» пристойно показали себе у відборах – 55% вдалих дій у цьому компоненті

Ще один надзвичайно важливий показник у матчах проти швидких та технічних бразильців «Шахтаря» – фоли. Саме їх карпатівці практично не задіювали у боротьбі, про що свідчать і цифри – лише 13 порушень правил (менше лише у «Дніпра» та «Іллічівця»). Натомість «Шахтар» грав куди брудніше – загалом 17 фолів, при чому кілька з них були відверто неспортивного характеру. 

До переліку ТОП-20 гравців туру потрапило одразу троє карпатівців – Ігор Худоб’якАртур Карноза та Володимир Костевич. Останній, наприклад, виграв 69% єдиноборств, а суперниками його були Срна, Тайсон та Марлос. Унизу Костевич виграв ще більше боротьби – 71%. Окрім того, восьмий номер «левів» здійснив 5 обводок (всі були вдалими), а також 7 разів з 11-и виконував вдалі відбори – один з кращих показників в турі. До того ж, саме Костевич став головним об’єктом полювання гравців «Шахтаря» – Володі діставалося найбільше з-поміж усіх карпатівців.

Постаратися довелося і парі центральних захисників – Ігорю Пластуну та Артуру Новотрясову. Пластун знову показав відмінну гру в повітрі – 69% виграної боротьбина другому поверсі, а також здійснив 14 перехоплень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: