30 березня відбудеться Всеукраїнська урочиста церемонія "Герої спортивного року-2012"

13 березня 15:23
Переглядів: 634
шемякіна

30 березня відбудеться Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року-2012». До вашої уваги трійки претендентів у кожній з номінацій.

Найкращий спортсмен року:

Василь ЛОМАЧЕНКО – Олімпійський чемпіон з боксу (60 кг).

Олександр УСИК – Олімпійський чемпіон з боксу (91 кг).

Юрій ЧЕБАН – Олімпійський чемпіон з веслування на каное (200м).

Найкраща спортсменка року:

Олена КОСТЕВИЧ – дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор, срібна призерка чемпіонату Європи з кульової стрільби.

Інна ОСИПЕНКО-РАДОМСЬКА – дворазова срібна призерка Олімпійських ігор з веслування на байдарках (500м, 200м).

Яна ШЕМЯКІНА – Олімпійська чемпіонка з фехтування на шпагах.

Найкращий тренер року:

Володимир МОРОЗОВ – старший тренер збірної України з академічного веслування, тренер жіночої четвірки парної – Олімпійських чемпіонок.

Андрій ОРЛІКОВСЬКИЙ – особистий тренер Яни Шемякіної – олімпійської чемпіонки з фехтування.

Дмитро СОСНОВСЬКИЙ – головний тренер збірної України з боксу.

Сенсація року:

Валерій АНДРІЙЦЕВ – срібний призер Олімпійських ігор, срібний призер чемпіонату Європи з вільної боротьби (96 кг).

Олександр П’ЯТНИЦЯ – срібний призер Олімпійських ігор з легкої атлетики (метання спису).

Олексій ТОРОХТІЙ – Олімпійський чемпіон з важкої атлетики (105 кг).

Найкраща команда року (збірна):

ЖІНОЧА ЗБІРНА УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ

(Олена Підгрушна, Валентина Семеренко, Віта Семеренко, Юлія Джима) – чемпіонки Європи в естафеті 4х6км.

Жіноча збірна України з легкої атлетики

(Олеся Повх, Марія Рємєнь, Христина Стуй, Єлизавета Бризгіна) – бронзові призерки Олімпійських ігор в естафеті 4 х100м.

ЖІНОЧА ЧЕТВІРКА ПАРНА З АКАДЕМІЧНОГО ВЕСЛУВАННЯ

(Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Наталія Довгодько, Катерина Тарасенко) – олімпійські чемпіонки.

Найкращий спортивний організатор року:

Галина ГЕРЕГА – почесний президент Спортивного клубу «Епіцентр» (за підтримку розвитку олімпійських видів спорту, підготовку 3-х медалістів Ігор XXX Олімпіади 2012 року в Лондоні та комплексну підтримку розвитку спорту).

Володимир ПРОДИВУС – президент Федерації боксу України (за створення сприятливих умов для підготовки та успішного виступу національної збірної України з боксу на Олімпійських іграх – 5 олімпійських нагород).

Олександр ПШЕНИЧНИКОВ – начальник управління з фізичної культури та спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації (за створення сприятливих умов для підготовки 5-х медалістів Ігор XXX Олімпіади -2012 в Лондоні).

Сильні духом (паралімпійські види спорту):

Євгеній БОГОДАЙКО – 2-разовий чемпіон, 2-разовий срібний призер Паралімпійських ігор в Лондоні з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, рекордсмен світу, Європи та Паралімпійських ігор.

Максим ВЕРАКСА – 3-разовий чемпіон, бронзовий призер та рекордсмен Паралімпійських ігор в Лондоні з плавання серед спортсменів з вадами зору, став найкращим спортсменом української збірної за підсумками виступів на Паралімпійських іграх серед чоловіків.

Наталія ПРОЛОГАЄВА – 3-разова чемпіонка, срібна призерка Паралімпійських ігор в Лондоні з плавання серед спортсменок з ураженням опорно-рухового апарату, рекордсменка світу, Європи та Паралімпійських ігор, стала найкращою спортсменкою української збірної за підсумками виступів на Паралімпійських іграх та найкращою серед жінок.

Разом із олімпійцями (неолімпійські види спорту):

Костянтин ЄРМАКОВ – чемпіон світу та бронзовий призер чемпіонату Європи з сумо.

Катерина СИТНИКОВА та АНАСТАСІЯ МЕЛЬНИЧЕНКО – дворазові чемпіонки світу зі спортивної акробатики в парному виступі.

Ганна УШЕНІНА – чемпіонка світу з шахів.

Олімпійська надія України:

Яна БІЛОМОІНА – срібна призерка чемпіонату світу з велоспорту-маунтенбайку (молодь).

Олександра НАЗАРОВА – Максим НІКІТІН – срібні призери I зимових Юнацьких Олімпійських ігор з фігурного катання (танцювальні дуети).

Жіноча збірна України з біатлону (Анастасія Меркушина, Юлія Бригінець, Юлія Журавок) – чемпіонки світу в естафетній гонці 3х6 км (юнацький).

За волю до перемоги:

Денис БЕРІНЧИК (бокс) – срібний призер Ігор ХХХ Олімпіади 2012 року в Лондоні (64кг); срібний призер чемпіонату світу з боксу.

Ольга ХАРЛАН (фехтування, шабля) – Чемпіонка Ігор XXIX Олімпіади 2008 року в Пекіні (командна першість); бронзова призерка Ігор XXX Олімпіади 2012 року в Лондоні (індивідуальна першість); багаторазова чемпіонка і призерка чемпіонатів світу та Європи.

Юрій ЧЕБАН (веслування на каное) – бронзовий призер Ігор XXIX Олімпіади 2008 року в Пекіні; Чемпіон Ігор XXX Олімпіади 2012 року в Лондоні; призер чемпіонатів світу.

Спортивна слава України:

(Переможець буде визначений Українською Академією спорту).

Народний вибір:

(Переможець буде оголошений під час церемонії за підсумками голосування, яке проходило на офіційному сайті НОК України та в соціальних мережах).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: