30 травня розпочнеться другий літній кемп

27 травня 21:46
Переглядів: 117
ураган

Івано-Франківськ в очікуванні "спекотного" початку літа, яке розпочнеться вже зовсім скоро - 30 травня стартує футбольний кемп. Шість днів насиченого практичного інтенсиву з кваліфікованими тренерами УЄФА, активний навчально-тренувальний процес, тестування та індивідуальна оцінка якостей кожного учасника, теоретичні заняття, спілкування з однолітками та море емоцій і драйву.

Нагадаємо, що головними організаторами табору виступають польська агенція "ЕmSport" та Академія НФК "Ураган", які минулоріч вдало дебютували у Буковелі. Цьогоріч табір пройде у столиці Прикарпаття, на стадіоні "Хет-Трик Арена", розширився і віковий діапазон учасників - від 7-річних діток до 17-річних юнаків. Як анонсувалося раніше, вражатиме й "десант" професійних коучів - Gonzalo Feio (Португалія), Томаш Бишко, Ярослав Петчековський, Міхал Віркус, тренери з моторики - Міхал Коволь, Павел Корабловский або Мартина Башукевич (всі - Польща). Ще однією "родзинкою" табору стане скаутінгова складова - можливість співпраці з менеджерською агенцією і шанс для найкращих пройти тестування у провідних футбольних академіях.

Також організатори готують й чимало сюрпризів - в рамках соціального партнерства "Прикарпаттяобленерго" та "Львівобленерго""кемпівці" отримають подарунки від футбольного клубу "Динамо" (Київ), який теж долучається до проведення табору.

Організатори зазначають, що багато "новинок" передбачається й для українських тренерів, які не тільки здобуватимуть знання поряд з досвідченішими колегами, а й стануть слухачами семінарів, які проведуть кваліфіковані спікери.

Отож, старт не за горами!  Вже в перший день кемпу буде представлений спільний проект української та польської сторін -  "EmSport Ukraine" - агенція, котра працює в галузі футбольного маркетингу та скаутінгу. Дальше - більше!

P.S. Ми в очікування, а ви? Можливо, останні місця в таборі чекають саме на Вашу дитину?
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/mpQrONp5FKkQGVn13

Для додаткової інформації:

Володимир Салій - представник EmSport в Україні. Конт. телефони: 0663911297 / 0976716284
Андрій Іванович - представник НФК "Ураган". Конт. телефон: 0977116711
Володимир Слободян - директор Академії НФК "Ураган". Конт. телефони: 0505374670 / 0678484159
Міхал Віркус - директор Junior Football Academy. Конт. телефон: +48669790810. E-mail: michal@emsport.pl

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: