30 тур. "Карпати" в цифрах

22 травня 19:46
Переглядів: 127
Карпати

23-ій чемпіонат України закінчився минулої неділі матчем між «Карпатами» та «Чорноморцем». Оскільки голів в цьому матчі глядачі не побачили, то й показники у команд не надто видатні. Це доводять і статистичні дані компанії InStat Football. 

26 хвилин володіли м’ячем карпатівці у матчі проти «Чорноморця». До перерви «леви» мали ініціативу, але після неї одесити частіше атакували, відповідно, загалом тримали м’яча на кілька хвилин більше. «Карпати» провели 75 атак – це лише десятий показник в турі, а за кількістю ударів «зелено-білі» взагалі опинилися на останньому місці – усього 5 пострілів

Досить непогані показники у «левів» в плані боротьби. У матчі проти одеситів її не бракувало на всіх рівнях. Аналогічна ситуація і по показниках відбору м’яча, зокрема на половині поля суперника. 

У Павла Пашаєва один з найвищих відсотків вдалих єдиноборств – 74%. Олександр Гладкий, як завжди, один з перший у плані боротьби в повітрі – більше за нього ніхто на другому поверсі не боровся. Младен Бартуловіч та Дмитро Льопа опинилися серед гравців, які найчастіше йшли в індивідуальний обіграш суперників. Окрім цього хорват регулярно вступав у відбори м’яча. 

Серед кращих гравців, які провели найбільше перехоплень, опинилися Амбросій Чачуа та Ярослав Мартинюк. Кожен з них відбирав м’ячі і на половині поля суперника.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: