4 червня розпочинається "ураганівський" табір у Буковелі

04 червня 09:00
Переглядів: 156
ураган діти

Зовсім скоро ми дамо старт наймасштабнішій та найемоційнішій події цього літа! Гірський відпочинок та футбол! Море драйву та карпатського колориту! І все це – у дебютному "Uragan Football Camp", який розпочинається вже найближчої неділі!

Впродовж шести днів, а саме з 4 по 9 червня, у мальовничому курорті Буковель, клубна Академія спільно з Junior Football Academy (польська футбольна академія - JFA) проведе футбольний "кемп". Тиждень у лоні Карпат, відмінна інфраструктура, активний навчально-тренувальний, спілкування з однолітками та розваги - що ще треба, щоб розпочати літні канікули незабутньо?

А поки, очікуючи день заїзду, ми готові розповісти про основні заходи табору:
1) Тренування
Тренувальний процес включатиме три аспекти: футбольний напрям (фізичний розвиток, технічна і тактична підготовка), соціальні навики (спілкування та взаєморозуміння з однолітками), навики для здоров’я (дотримання режиму дня, раціональне харчування)

2) Тестування
Польські фахівці за допомогою спеціального обладнання проведуть для кожної дитини тестування вправами FMS для функціональної оцінки футболіста, тестування постави та подологічної оцінки стопи, аналіз складу тіла дитини. Фахівці проведуть біохімічну діагностику функціонування організму, а також за допомогою фотоелементів буде оцінено швидкість футболіста. Таким чином, по закінченню кемпу кожен учасник отримає повний аналіз зроблених тестів.

3) Теоретичні заняття

4) Активне дозвілля (прогулянки, розважальні ігри тощо)

Кожен день табору – нова історія! Тому будьте готові поринути у світ гірських пригод та відчути смак футбольного табору разом з учасниками! Слідкуйте за нами на офіційному сайті НФК "Ураган" та клубних сторінках у соціальній мережі – facebook.com/fcuragan та facebook.com/academyuragan

P.S. Для тих хто в "темі" - зустріч у неділю, 4 червня, о 14:00 на рецепції ТК "Буковель"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: