4 сценарії виход збірної України на Євро-2016

22 червня 10:28
Переглядів: 103
україна

Розбираємося, що потрібно підопічним Михайла Фоменка для поїздки до Франції.

Варіант 1. Запаморочливий

Може здатися, що перше місце для збірної України все ще можливо, але це не так. Незважаючи на те, що в наступному турі українці грають з білорусами, а у Іспанії та Словаччини очне протистояння, нашим потрібно зробити нереальне - обіграти словаків в гостях (чого навіть іспанцям не вдалося) і вдома здолати іспанців, а також вболівати за македонців у грі проти Іспанії. У двох останніх турах наші конкуренти грають з Люксембургом, тому навіть якщо наша збірна здивує хорошою грою і результатом, шансів на перше місце зовсім небагато.

Варіант 2. Амбіційний

Варіант з другим місцем все ще варто розглядати як реальний шанс, але в такому випадку, дуже багато залежить вже не від нас.

1. У наступному турі нам кров з носу потрібно, щоб іспанці вдома перемогли Словаччину, а наша збірна повинна забити якомога більше голів у ворота Білорусі. А восьмого вересня Україну очікує самий відповідальний матч. Перемога в Словаччині дозволить нам зрівнятися з ними очками, а може навіть підніме нас на друге місце, але ненадовго...

Останні два тури відбору навряд чи принесуть нам багато радості. Словаччина грає з Білорусією та Люксембургом і особливих проблем не повинні мати. Українцям необхідно перемагати Македонію та Іспанію, забезпечувати кращу різницю забитих і пропущених. Занадто амбітний варіант...

2. У разі перемоги словаків в Іспанії, завдання для нашої збірної стає трохи простіше. Перемоги в усіх останніх чотирьох матчах виведуть нас на Євро з другого місця, а іспанці закінчать на третьому. А ви вірите в Бога?

Варіант 3. Бонусний

Можна скористатися розширенням Чемпіонату Європи і поїхати до Франції, як найкраща збірна серед тих, які зайняли треті місця у відбіркових групах. Щасливчика вибирають за кількістю очок без урахування двох матчів з аутсайдерами.

Угорщина - 10 очок (1 матч проти аутсайдера)
Шотландія - 8 очок (1 матч проти аутсайдера)
Голландія - 7 очок (1 матч проти аутсайдера). Різниця м'ячів - 10:5
Росія - 7 очок (1 матч проти аутсайдера). Різниця м'ячів - 8:3
Албанія - 7 очок (команда з групи з 5 командами). Різниця м'ячів - 4:5
Норвегія - 7 очок (1 матч проти аутсайдера). Різниця м'ячів - 4:8
Україна - 6 очок (2 матчі проти аутсайдера). Різниця м'ячів - 3:2
Словенія - 6 очок (1 матч проти аутсайдера). Різниця м'ячів - 6:7
Ізраїль - 6 очок (1 матч проти аутсайдера). Різниця м'ячів - 6:8
Як бачите, у нашої збірної є невелика перевага перед іншими кандидатами, ми вже зіграли обидва матчі проти аутсайдера групи (Люксембург).

Роздумувати всерйоз над цією таблицею зараз немає ніякого сенсу. За чотири тури все може круто змінитися. Варто лише зазначити, що в України будуть непогані шанси, якщо виграти 3 матчі з чотирьох, що залишилися.

Варіант 4. Стиковий

Стикові матчі - найгірше, що траплялося зі збірною України за всю її історію. Чотири рази нашій збірній доводилося грати в «стиках» і всі спроби закінчились провалом. На цей раз найскладнішим суперником може виявитися збірна Голландії. Розкладів тут ще більше, ніж у попередньому варіанті, і обговорювати їх просто рано. Хочеться вірити, що втілиться один з трьох інших сценаріїв. Хоча навіть якщо ні - математика за Україну, не можна ж весь час вилітати. Або можна?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: