4 жовтня відбудеться прем'єра документального фільму "Усик"

24 вересня 12:52
Переглядів: 220
усик

У суботу, 4 жовтня, о 8:30 на "Інтері" відбудеться прем'єра документального фільму власного виробництва "Усик", автор і режисер - Сергій Долбілов.

Це історія про найбільш яскравого і харизматичного українського боксера Олександра Усика. У 2012 році Олександр завоював золоту медаль на Олімпійських Іграх у Лондоні. Він став третім українським боксером після Володимира Кличка і Василя Ломаченка, якому підкорилася ця спортивна вершина. На Олімпіаді в Лондоні виступала дуже сильна українська боксерська команда. Їх називають "золотим поколінням українського боксу". У 2013 році практично усі вони перейшли в професійний бокс. І усі, за винятком Усика, підписали контракти з промоутерською компанією США. Тільки Олександр підписав договір з українською компанією "К2 Promotions" і залишився тренуватися і виступати в Україні.

У документальному фільмі йтиме мова про те, якими були перші кроки Олександра Усика в професійному боксі. Про те, як його природна чарівність зробило з нього улюбленця публіки, про його погляди на життя і плани на майбутнє. Ми розповімо, яким був перший рік Усика у професіоналах, і як складалося його особисте життя в цей, дуже непростий для України, рік.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: