5 найяскравіших подій з життя ФК "Тернопіль"

29 грудня 21:16
Переглядів: 270
ФК Тернопіль

Найяскравіші події з життя футбольного клубу Тернопіль у першій частині сезону Першої ліги. Ми виділимо 5 найбільш цікавих аспектів, на нашу думку.

1. Дебют на новому рівні

Головна подія цього року для муніципалів — це вихід у Першу лігу та дебют на новому для себе рівні. Першу гру у чемпіонаті тернополяни провели на виїзді у Кривому Розі. Разом із місцевим Гірником Тернопіль не зумів відзначитися у дебютній грі — 0:0.

2. Травма Чорного

По ходу сезону серйозну травму отримав один з ключових гравців команди Івегеша — Василь Чорний. Універсальний футболіст у схемах тренера відігравав чималу роль, але через ушкодження вибув на пів року. Травми дошкуляли й іншим гравцям Тернополя — Богданову, Гаврилюку та Полянчуку.

3. Семенець — знову кращий бомбардир

Як і у Другій лізі свої бомбардирські якості у складі муніципалів сповна реалізовує Богдан Семенець. У першій частині сезону Богдан забив у чужі ворота 9 м'ячів. Більше у Першій лізі забив лише бомбардир дніпродзержинської Сталі — Станіслав Куліш. Не дарма Богдан Семенець вже давно перебуває на олівці у скаутів провідних українських клубів. Цілком ймовірно, що цей сезон буде останнім для Богдана у футболці рідного клубу.

4. Рекорд Тракала

Один із рекордів цього сезону Першої ліги належить гренадеру-захиснику ФК Тернопіль. Олег Тракало вийшов на поле у офіційному матчі у віці 16 років і 247 днів. Цей показник став рекордним у Першій лізі.

5. 4-ка кращих

ФК Тернопіль стрімко увірвався у Першу лігу і одразу ж злетів вгору по турнірній таблиці. Претендувати на найвищі місця муніципалам, звісно ж, не до снаги. Але 4-те місце за підсумками першої частини сезону здивувало багатьох скептиків. Злагоджений колектив футболістів та тренерів дає свої результати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: