5 найяскравіших подій з життя тернопільської "Ниви"

29 грудня 18:16
Переглядів: 337
Нива

Найяскравіші події з життя тернопільського ФК Нива у першій частині сезону Першої ліги. Ми виділимо 5 найбільш цікавих аспектів, на нашу думку.

1. Старт у чемпіонаті

Сам той факт, що Нива стартувала у цьому сезоні вже можна вважати найяскравішим моментом клубу у першій частині Першої ліги. Пошуки джерел фінансування керівництвом Ниви затягнулися настільки, що два стартових тури Нива попросила перенести на пізніший термін. Тож дебют Ниви у сезоні 2014/15 припав аж на 3-ій тур і домашню гру з дніпродзержинською Сталлю. Той матч надовго запам’ятається вболівальникам, адже вимушено у першому таймі у ворота Ниви став польовий гравець Олександр Семенюк. Улюбленець місцевої публіки пропустив 4 голи, а Нива тоді була розгромлена (1:5).

2. Повернення легенди

Легендарний капітан Ниви Тарас Дурай, після вояжу у клуби Прем'єр-ліги та низки колективів Першої, повернувся у рідну команду. Дійти згоди щодо контракту з гравцем керівництво Ниви змогло лише після кількох турів, тож Тарас приєднався до команди по ходу чемпіонату. Проте саме поява цього гравця найбільше вплинула на гру команди у першій частині сезону. Безумовно, досвід та майстерність Дурая були неабияк у пригоді жовто-зеленим. Крім цього Тарас запам'ятався кількома ефектними голами з дальньої відстані.

3. "Хокей" з Буковиною

Не часто у сучасному футболі можна побачити 8 голів в одному матчі. Але Нива та Буковина у Тернополі забили саме стільки. Матч завершився перемогою тернополян (5:3). Гра супроводжувалася красивими і курйозними голами.

4. 2:0, 2:0, 2:0

Виступ Ниви у першій частині сезону залишив по собі двояке враження. Особливо це стосується кінця року, коли у команди почалася полоса невдач. Три матчі поспіль гравці Ниви програли з однаковим рахунком 2:0. І якщо поразки від Динамо-2 та Зірки якось можна виправдати, то програш абсолютному аутсайдеру Буковині став вкрай несподіваним і "гірким".

5. Молода кров

Давненько Нива не залучала до своїх рядів молодих та перспективних гравці. У цьому році одразу два футболісти клубу — Левчик та Волошин по черзі визнавалися наймолодшими гравцями Першої ліги. Проте перевершив це досягнення гравець ФК Тернопіль, якому дали шанс проявити себе наприкінці року.

P.S. За нашою інформацією у керівництві тернопільської Ниви сталися кардинальні зміни. Тож навесні ми побачимо оновлену структуру клубу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: