59-річний львів'янин і далі найкращий в світі у стрибках з трампліна

16 березня 17:13
Переглядів: 376
Default Image

Нев’янучий ветеран Валерій Савін у Чехії показав найкращу техніку стрибків з трампліна.

Приємна для львів’ян новина прийшла з чеського міста Гарахова, де відбулася ветеранська першість світу у стрибках із трампліна. Золоту і бронзову медаль здобув тут уславлений український стрибун, колишній член збірної СРСР, переможець союзних чемпіонатів, Спартакіади народів, учасник багатьох чемпіонатів світу, зимових Олімпійських Ігор-84 у Сараєво Валерій Савін. Влітку цій знаменитості виповниться шістдесят, а він і далі колекціонує перемоги.

Ветеранські змагання серед кращих «літаючих лижників» планети проводяться вже двадцять другий сезон. Цього разу стрибали відомі у минулому спортсмени із 18 країн. Для Валерія Костянтиновича це вже четвертий чемпіонат світу. Позаторік він вже ставав чемпіоном світу. Цього разу зібрав урожай медалей у віковій групі 55-59 років – посів перше місце у стрибках із 40-метрового трампліна і третє – із 70-метрового. Організатори відзначили нашого краянина спеціальним призом за найкращу техніку стрибка. У заочній боротьбі за цю нагороду Валерій Савін випередив легендарного фіна Матті Ньюканена, який змагався у молодшій віковій групі.

Після завершення активних виступів у професійному спорті Валерій Савін не розлучився з трамплінами. Ось уже другий рік готує «стрибунську» зміну на Львівщині, виховує талановитих хлопців у ДЮСШ «Колос». Тренує їх і сам стрибає, показує юним приклад. Готується до змагань у Кременці на тернопільшині або у прикарпатській Ворохті. Їздить на ветеранські змагання за свій рахунок, своїм коштом оплачує проживання у готелі, харчування. Справжній ентузіаст! Добре було б, якби його подвижництво гідно оцінили спортивні функціонери. Валерій Савін давно заслужив на високі почесті від держави. Успіх на ветеранському чемпіонаті світу це тільки підтверджує.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: