6 вересня відбудеться матчева зустрічі між юними шахістами Львова та Городка

05 вересня 23:15
Переглядів: 307
Шахмати

6 вересня 2014 року на площі Ринок відбудеться матч  юних талантів - зустріч між збірними командами  Львова та Городка. Склад команди: 3 хлопчика та 3 дівчинки 2006 року народження; 3 хлопчика та 3 дівчинки 2007 року народження; 3 хлопчика та 3 дівчинки 2008 року народження.

Відкриття і початок змагань відбудеться о 10.30. На відкритті змагань запрошені: міський голова міста  Городка  М.Савка, президент Львівської обласної шахової федерації Т. Керницький, начальник управління молоді сім’ї та спорту ДГП ЛМР В. Шнайдер

Головний суддя змагань – директор турніру Ромашов Антон

Склад команди Львова

2006 рік народження

Хлопці                                                            дівчата

Федак Ігор                                                    Вітковська Марія

Жека Ілля                                                      Бахор Катерина

Шевчук Данило                                             Грабінська Анна

 

2007 рік народження

Хлопці                                                            дівчата

Лаптєв Саша                                                Вус Олена

Спірідонов Максим                                      Хміль Соломія

Сачко Михайло                                             Мухіна Олена

 

2008 рік народження

Хлопці                                                            дівчата

Коваль Дарій                                                Казюк Соломія

Герасин Олег                                                            Герман Оля

Калагурський Назар                                                 Смілка Настя 

Склад команди Городка

2006 рік народження

Хлопці                                                            дівчата

Піх Юра                                                        Гуль Марта 

Карпяк Остап                                              Грига Ярина

Місько Владислав                                         Лебединська Яна

 

2007 рік народження

Хлопці                                                            дівчата

Зіненко Степан                                             Бучковська  Вероніка

Олех Олександр                                            Смілка Христина

Бистрий Павло                                             Войтко Юліана

 

2008 рік народження

Хлопці                                                            дівчата

Шемелинець Михайло                                              Пронько Вікторія

Олех Максим                                                 Грига Дарина  

Єлізаров Володимир                                     Івахович Наталя

 

Нагородження орієнтовно на 14.00. На закриття запрошені  гросмейстери Юрій Вовк та Назар Фірман які будуть вручати медалі грамоти та  сувеніри  .

По закінченню усі учасники будуть запрошені на оглядовий майданчик Ратуші та екскурсійні чудо-поїзда. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити