6-ий тур. "Карпати" в цифрах

17 вересня 08:54
Переглядів: 81
карпати

Попри поразку 2:0 від полтавської «Ворскли», карпатівці показали далеко не найгіршу гру, а створених, але не реалізованих, моментів, вистачило бодай би для нічиєї. Взагалі, у Полтаві підопічні Ігоря Йовічевіча обрали захисну тактику, що помітно зі статистичної підбірки компанії InStat Football. Трохи більше 18 хвилин тримали м’яча львівські футболісти – це один з найнижчих показників серед усіх клубів в цій категорії.

За кількістю проведених атак карпатівці розділили 10-11 місця із «Дніпром». Щоправда, атаки дніпрян були куди результативніші за карпатівські, адже «синьо-білі» 17 разів закінчували свої випади ударами, тоді як «червоно-чорні» лише 7 разів били по воротах.

Зате у «Карпат» один з кращих показників виграної боротьби – 53%. Трохи кращий лише у луцької «Волині». 58% – це показник вдалої боротьби гравців «Карпат» у повітрі. Не погано діяли карпатівці у відборі – загалом 61% вдалих оборонних дій.

Щодо персональних дій «червоно-чорних», то варто відзначити Ігоря Пластуна, який 30 разів вступав у боротьбу з суперниками – найбільше за інших гравців 6-го туру. 15 разів центральний захисник «левів» боровся в повітрі і виграв 12 таких дуелей.

Непогано показав себе і Володимир Костевич, який 6 разів виборював м’яча у суперника з восьми спроб. Стовідсотковий показник вдалих обводок у Тараса Пучковського, хоча він провів на полі зовсім не багато часу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: