7-ий тур. "Карпати" в цифрах

24 вересня 08:35
Переглядів: 82
карпати металіст

Після найрезультативнішого матчу 7-го туру думки його учасників розбіглися. Так, Денис Кожанов заявив, що «зелено-білі» мали перемагати, натомість змушені задовольнитися нічиєю. А от Сергій Болбат сказав, що його команда повністю перегравала свого суперника, але десь забракло концентрації. Що ж, кожна людина має право на свою думку, але статистика – річ настільки вперта, що сперечатися з нею марно. Як свідчить підбірка компанії InStat Football, кращими у цьому матчі, причому практично в усіх компонентах, були саме карпатівці.

Трохи більше 26-и хвилин «зелено-білі» володіли м’ячем – схоже, це кращий показник команди Ігоря Йовічевіча з початку сезону. Їхній суперник тримав м’яча загалом на три хвилини менше, відповідно, у «Металіста» менший відсоток володіння. 103 атаки провели карпатівці, тоді як їхні суперники всього 85, однак у підопічних Ігоря Рахаєва було більше ударів по воротах – 13 проти 10.

Окрім цього «леви» виграли в «Металіста» більше боротьби – 52% проти 48%. Карпатівці були кращими як в повітрі (51% проти 49%), так і внизу (53% проти 47%). Не гірші дані у «зелено-білих» в єдиноборствах в обороні – 63% вдалих дій і це один з провідних показників з-поміж усіх клубів.

11 разів гравці «Карпат» обігрували своїх суперників один в один і 7 разів їм це вдавалося. Натомість гравці «Металіста» 9 разів йшли в обіграш і лише раз це їм вдавалося. А у плані персонального відбору карпатівці взагалі показали найкращі результати – 93%.

Якщо говорити про персональні дії, то статистикою відзначено дії Павла КСЬОНЗА, який увійшов до 20-и кращих гравців у турі. Це не дивно, адже Павло постійно перебував у центрі уваги, атакував флангами, регулярно створював загрозливі ситуації біля воріт Горяінова, віддав гольову передачу на Кожанова та вигравав практично усю боротьбу в Сергія Пшеничного, зокрема й повітряну.

Варто відзначити і двох флангових захисників «Карпат» – Дениса МІРОШНІЧЕНКА та Володимира КОСТЕВИЧА, які виконали великий об’єм роботи в обороні. Обоє регулярно підключалися в атаку, зокрема, Костевича 7 разів збивали – найбільший показник в турі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: