9-10 вересня Ігор Жданов у складі урядової делегації відвідає Польщу і Словаччину

08 вересня 11:23
Переглядів: 79
Ігор Жданов

9 і 10 вересня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов у складі урядової делегації на чолі з Прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком відвідає Республіку Польща та Словацьку Республіку.

У рамках візиту відбудеться підписання важливих двосторонніх угод.

Йтиметься, зокрема, про подальше залучення досвіду Польщі у втілення програми внутрішніх державних реформ, які здійснюються Урядом України, нарощування обсягів взаємної торгівлі, розбудову транскордонної інфраструктури, співробітництво в енергетичній сфері, культурний і суспільний діалог.

Буде підписано Договір про українсько-польську Раду обміну молоддю, що має на меті налагодити механізм двосторонньої співпраці у справах молодіжних обмінів, молодіжного співробітництва і поглиблення контактів представників молоді двох країн.

У четвер, 10 вересня, Прем’єр-міністр України відвідає Словацьку Республіку.

Під час візиту передбачено підписання двосторонніх міжвідомчих документів, які стосуються співробітництва у сферах енергоефективності, енергозбереження та відновлюваної енергетики та про співробітництво у сфері фізичної культури і спорту.

Зокрема, з метою створення нормативно-правової бази українсько-словацького співробітництва в сфері фізичної культури і спорту планується підписати Меморандум про співробітництво між Міністерством молоді та спорту України і Міністерством освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки в сфері фізичної культури і спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: