9 листопада змагатимуться представники гирьового спорту Львівщини

05 листопада 07:12
Переглядів: 348
гирьовий споорт

З метою популяризації гирьового спорту та здорового способу життя серед всіх верств населення в містах та районах Львівщини, підвищення спортивної майстерності спортсменів, виявлення найсильніших гирьовиків та їх підготовка до національних та міжнародних змагань, активізації розвитку масового спорту у Львівській області 9 листопада 2014 року у м. Львові (Навчально-спортивна база літніх видів спорту управління спорту МО України (СКА), вул.Клепарівська, 39-а) відбудуться особисто-командні змагання з гирьового спорту за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т.Шевченка в Україні та VІІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених 75-річчю створення Львівської області.

Приїзд та реєстрація команд 9 листопада 2014 року до 1030 год.

Зважування учасників та проходження мандатної комісії з 1030 год. до 1145 год.

Урочисте відкриття змагань о 1200 год.

У змаганнях візьмуть участь збірні команди районів області та міст обласного значення, обласний центр представлятиме одну команду району міста - переможця міських змагань.

До участі в змаганнях допускаються команди згідно із іменними заявками.

Склад команди: 7 спортсменів (категорія „Дорослі”, вік – 1996 р.н. та старші), 3 спортсмени (категорія „Ветерани”, вік – 1974 р.н. та старші) та 1 представник. Кожен учасник бере участь в змаганнях тільки в одній віковій групі.

Змагання проводяться у вагових категоріях до 60, 65, 70, 75, 80, 90 та понад 90 кг. Спортсмени (дорослі) змагаються гирями 24 кг. Ветерани, у вікових групах 40-44, 45-49, 50-54, 55-59 – гирями вагою 24 кг, 60-64, 65 років і старші – 16 кг. Усі учасники виконують вправи – поштовх 2 гир та ривок гирі лівою і правою рукою почергово. Загальний результат визначається за сумою двоборства (поштовх + ривок). Серед дорослих переможець визначається у кожній ваговій категорії за сумою двоборства. Серед ветеранів переможець визначається – у кожній віковій групі (абсолютка) по таблиці Мороза О.А.

Форма одягу учасників – спортивна: штангетки, спортивні труси або шорти та футболка.

Команди переможці та призери змагань нагороджуються грамотами та кубками. Спортсмени переможці та призери змагань нагороджуються медалями та грамотами від Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”.

Ольга Козій, обласний центр Спорт для всіх

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: