9 тур: "Карпати" в цифрах

18 вересня 22:03
Переглядів: 162
Карпати - Шахтар

Компанія InStat Footbaal після кожного туру надсилає повну підбірку статистики усіх команд. Не став виключенням і 9-ий тур. Однак, підсумкові дані стали певного роду виключенням із правил. Як можна обіграти чемпіона, забивши в його ворота три м’ячі, якщо «Карпати» практично за всіма командними показниками опинилися на останньому місці? 

Звичайно, усі чудово розуміють, що без фарту обіграти «Шахтар» було б значно важче. Про це ще Младен Бартуловіч на веб-конференції відверто розповідав. Але ж на полі самого лише голого фарту не було. За словами багатьох експертів, настрій в «Карпат» був космічний. 

Попри це, «Карпати» та «Говерла» поділили останню сходинку в переліку команд, які найбільше володіли м’ячем. «Зелено-білі» лише17 хвилин тримали круглого, тоді як «Шахтар» володів ним 41 хвилину. Також «Карпати» провели лише 56 атак (зазвичай, в інших матчах, їх приблизно удвічі більше)

5 ударів – знову ж таки один з найнижчих показників. У «Шахтаря», до слова, їх було 18. Також «леви» зробили лише 275 передач, яких 197 були точними. Знову ж таки – останнє місце. 13 передач до штрафного суперника – менше лише в «Таврії». 

Зате у плані втрат м’яча, «Карпати» помилялися менше за інших. Та й плані верхової боротьби «зелено-білі» були кращими за гравців «Шахтаря». Щодо перехоплень – тут «Карпатам» також нема рівних –загалом 55 таких вдалих дій, причому 5 на половині поля суперника. 

Якщо командні статистичні показники «Карпат» не вражають, то індивідуальні цифри у «левів» значно кращі. Одразу п’ятеро львів’ян потрапили до переліку 20 найкращих гравців в турі, відповідно до статистичних даних. Це Младен Бартуловіч, Олександр Гладкий, Ігор Пластун, Вадим Страшкевич та Олександр Ільющенков. 

Валерій Федорчук відзначився у плані відбору м’яча – 9 разів він переривав атаки донеччан і п’ять разів робив це вдало. А Олег Голодюк став об’єктом полювання з боку гравців «Шахтаря» – на ньому фолили п’ять разів. Чотири рази дісталося Олександру Гладкому. Після одного з таких фолів у виконанні Едуардо, Сашка довелося замінити. 

Дуже продуктивно попрацювали карпатівці у плані перехоплень. Костевич, Пашаєв та Пластун по 10 разів перехоплювали м’ячі і починали власні атаки...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: