9-ий тур. "Карпати" в цифрах

22 жовтня 07:43
Переглядів: 91
Про Карпати

У неділю «Карпати» здобули першу домашню перемогу в новому чемпіонаті. Далася вона не просто – гол вдалося забити на третій доданій хвилині. Однак протягом всього матчу «зелено-білі» відверто переважали свого суперника, створили достатньо моментів для того, щоб рахунок був куди більшим. Про це свідчать і цифри від компанії InStat Football, що займається статистичним підрахунком усіх компонентів гри. 

Трохи більше аніж півгодини карпатівці володіли м’ячем – це абсолютно кращий показник команди з часу початку чемпіонату. У 9-му турі лише «Динамо» і «Шахтар» мають вищі дані. 105 проведених атак – це четвертий результат в турі і 15 ударів по воротах, при чому 9 разів м’яч влучав у рамку. Влучнішими були хіба «Динамо» та «Дніпро». 

«Карпати» виконали одразу 20 гострих передач до штрафного майданчика суперника – найбільше з-поміж усіх команд, щоправда, точними була лише половина. Свого суперника «леви» перегравали в боротьбі загалом, хоча відсоток переваги незначний. А от якщо говорити про повітряну боротьбу, то тут він більш, ніж відчутний – 58% (краще лише в «Волині», де грають переважно габаритні виконавці – 59%). Дуже непогані результати карпатівці показали у перехопленнях, відборах та підборах, а от фолили львів’яни мало, хоча при цьому отримали три попередження. 

До переліку двадцяти кращих гравців туру потрапив центральний захисник «Карпат» Ігор Пластун. Він віддав 86 передач (точність – 83%), крім цього тричі виконував гострі передачі на своїх партнерів. 22 рази Пластун йшов в боротьбу і у 77% її вигравав. У повітрі Ігор виграв 10 з 14 єдиноборств, окрім цього здійснив 14 перехоплень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: