А. Садовий: "Ми провели переговори з ФІДЕ. До кінця дня на сайті буде інформація про відновлення всіх рейтингів наших чемпіонів"

18 квітня 21:20
Переглядів: 139
Шахи

Як розповів сьогодні під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, місто провело перемовини з ФІДЕ і «шахове» питання має бути врегульоване до кінця дня.

«Місто Львів спільно з областю забезпечило виділення більше 12 млн грн для проведення чемпіонату – це дуже великі кошти. Ми розуміли, що слава, честь, гідність і така можливість рідко коли буває, щоб українська шахістка могла виступати в себе вдома. Тому це все було організовано. На жаль, Федерація шахів не змогла ні кошти знайти, ні організаційно посприяти проведенню чемпіонату. Це все лягло на наші плечі. Коли виникло питання фінансових відносин між двома федераціями – українською та міжнародною – виникли проблеми, коли українська федерація, на жаль, своєчасно не зреагувала. На сьогодні ми провели переговори з ФІДЕ. До кінця дня на сайті буде інформація про відновлення всіх рейтингів для наших чемпіонів, питання буде вирішено. Ми побачили у цій ситуації хто є хто. Така ситуація складається в країні, що місто Львів повинно захищати всю Україну. Але ми готові.

Угода на проведення чемпіонату була між ФІДЕ і українською федерацією. Місто Львів не є стороною цього процесу. Це наша добра воля. Ми це робили з великої поваги та пошани до шахів. Шахи у Львові мають славну традицію – більше 30 гросмейстерів. Я би хотів, щоб львівські діти вміли добре грати в шахи. Ми далі будемо пропагувати шахи, будемо запрошувати до Львова всякі турніри та чемпіонати, бо це корисно, коли маленькі діти спілкуються з чемпіонами світу, Європи, з гросмейстерами, це їх надихає. Ми будемо це робити. Дай Бог, щоб інші міста брали з нас приклад.

В країні складна ситуація, багато інстанцій не працюють так, як би хотілось. Тому ми повинні брати на себе більше відповідальності. Ми готові. Коли мова йде про честь країни, то всі інші розмови мають відходити на інший план. Треба дбати про хороший імідж нашої держави на зовні», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: