А судді хто? Кубок України. 1/16 фіналу. Суддівські призначення

20 серпня 10:12
Переглядів: 140
суддя

Стали відомі прізвища арбітрів і делегатів ФФУ, яких призначено для обслуговування матчів 1/16 Кубка України.

22 серпня (п’ятниця)

"Тернопіль" - "Олександрія"

Арбітр: Шурман Д.Л. (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Гарлач І.І. (Ужгород), Журибіда В.В. (Луцьк)

Четвертий арбітр: Когут О.О. (Тернопіль)

Спостерігач арбітражу: Шмигельський О.В. (Львів)

23 серпня (субота)

"Миколаїв" - "Іллічівець"

Арбітр: Бондар В.М. (Харків)

Асистенти арбітра: Альохін І.М. (Сімферополь), Данильченко Є.А. (Луганськ)

Четвертий арбітр: Мамчур В.В. (Миколаїв)

Спостерігач арбітражу: Абросимов Є.О. (Одеса)

"Полтава" - "Металург" Д

Арбітр: Павлюк О.А. (Київ)

Асистенти арбітра: Петраков Є.О. (Київ), Приступа С.А. (Київ)

Четвертий арбітр: Іванов Ю.В. (Донецька обл.)

Спостерігач арбітражу: Криницький В.М. (Рівне)

"Буковина" - "Чорноморець"

Арбітр: Пасхал І.Ю. (Херсон)

Асистенти арбітра: Висоцький В.О (Запоріжжя), Холодинський О.В. (Харківська обл.)

Четвертий арбітр: Запрутняк В.В. (Ужгород)

Спостерігач арбітражу: Овчар М.М. (Івано-Франківська обл.)

"Десна" - "Дніпро"

Арбітр: Яблонський А.Е. (Тернопіль)

Асистенти арбітра: Якименко О.В. (Київ), Ярмолинський Л.М (Київ)

Четвертий арбітр: Яковлев Є.Ю. (Київ)

Спостерігач арбітражу: Даневич М.І. (Київ)

"Нива" - "Ворскла"

Арбітр: Митровський М.М. (Ужгород)

Асистенти арбітра: Кравченко В.В. (Львів), Дудчик А.В. (Чернігів)

Четвертий арбітр: Нізола А.В. (Івано-Франківськ)

Спостерігач арбітражу: Скорейко Ю.М.(Чернівці)

"Чайка" - "Карпати"

Арбітр: Міланич В.О. (Миколаїв)

Асистенти арбітра: Береговий А.О. (Донецька обл.), Дробітько О.Б (Полтава)

Четвертий арбітр: Солов'ян О.М. (Київ)

Спостерігач арбітражу: Бич Г.В. (Київ)

"Реал Фарма" - "Олімпік"

Арбітр: Балакін М.О. (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Курбанов З.А. (Херсон), Бучинський Б.А. (Тернопіль)

Четвертий арбітр: Пенюшин О.О. (Одеса)

Спостерігач арбітражу: Павленко І.М (Вінниця)

"Нафтовик-Укрнафта" - "Волинь"

Арбітр: Кузьмін А.В. (Миколаїв)

Асистенти арбітра: Лібстер А.С. (Луганськ), Скрипка А.М. (Кіровоград)

Четвертий арбітр: Ноздрачов А.М. (Харків)

Спостерігач арбітражу: Нестеренко В.А. (Донецьк)

"Геліос" - "Металург" З

Арбітр: Новохатній В.В. (Київ)

Асистенти арбітра: Муравйов О.В. (Маріуполь), Шамека А.В. (Маріуполь)

Четвертий арбітр: Кривушкін Д.В. (Харків)

Спостерігач арбітражу: Котенко Є.Ф. (Суми)

"Зірка" - "Динамо"

Арбітр: Грисьо Ю.Я. (Львів)

Асистенти арбітра: Маковей І.Ю. (Вінницька обл.), Пузанський Р.А. (Львів)

Четвертий арбітр: Копієвський В.В. (Кіровоград)

Спостерігач арбітражу: Гордієнко О.В. (Дніпропетровськ)

"Черкаський Дніпро" - "Говерла"

Арбітр: Кутаков А.О. (Вінниця)

Асистенти арбітра: Єремєєв А.А. (Миколаїв), Матяш В.В. (Донецьк)

Четвертий арбітр: Арановський В.А. (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу: Соботюк С.А. (Київ)

"Оболонь-Бровар" - "Шахтар"

Арбітр: Лісаковський А.А.(Одеса)

Асистенти арбітра: Сухін В.В. (Одеса), Павлінов О.В. (Одеса)

Четвертий арбітр: Москаленко О.В (Київ)

Спостерігач арбітражу: Літвінов Г.Ю. (Луганськ)

24 серпня (неділя)

"Кремінь" - "Зоря"

Арбітр: Жуков Д.В. (Донецьк)

Асистенти арбітра: Жарий В.В. (Дніпропетровська обл.), Трехліб Я.М. (Дніпропетровськ)

Четвертий арбітр: Семенов А.С. (Дніпропетровськ)

Спостерігач арбітражу: Коваленко Г.Б. (Київ)

"Суми" - "Металіст"

Арбітр: Грисьо А.Я. (Львів)

Асистенти арбітра: Чертоляс М.В. (Херсон), Мотика А.Я. (Тернопіль)

Четвертий арбітр: Пєсоцький Я.С. (Суми)

Спостерігач арбітражу: Чорний О.В. (Донецьк)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити