Адвокат пояснив, як Козловський вирішив проблему "Карпат"

08 березня 09:55
Переглядів: 277
гудима

Адвокат Володимира Гудими Андрій Руденко розповів про те, чому його клієнт пішов на мирову угоду з президентом Руха Григорієм Козловським щодо боргу Карпат перед футболістом.

 Ви і Володимир абсолютно задоволені тим, як завершилася справа, чи все-таки є якийсь негатив?

 Я абсолютно задоволений, що все закінчилося. Можу сказати, що Гудима досяг найголовнішого ще 4 роки назад, коли отримав статус вільного агента.

А його домовленість з Козловським  це навіть краще, ніж гроші. Він ще молодий. Думаю, він ще буде грати. І нехай на першому етапі не в вищій лізі. Зараз йому потрібні лікування і допомога в працевлаштуванні. Це більше, ніж гроші, які могли бути останніми в кар'єрі.

 Як трапилося так, що справа Гудими вирішилася настільки швидко?

 Коли за справу взялися не Карпати, а їхні менш принципові та заангажовані друзі, то дійшли згоди дуже швидко. На сьогоднішній день це питання знято з Карпат. Це заслуга їх друзів. Вони дуже оперативно включилися в процес.

– Але як це питання було врегульоване без грошей? Мова ж йде про 74 тисячі доларів.

 Я не був присутній при цих домовленостях. Є речі, які можна вирішити не за гроші. Гудима, який має травму і має бажання грати, отримав більше, ніж гроші.

– Що ви маєте на увазі?

- Я не можу сказати. Є речі, які не оцінюються в грошових одиницях. Головне, що всі залишилися задоволеними.

 Нормально, що угода відбулася без Карпат?

 В нефутбольному житті такі речі також трапляються. Коли треті сторони врегульовують питання, закривають його. Це можливо. Сьогодні важливо, що з Карпат не знімуть очки. Маю надію на це. Ми підписали відповідні папери й прохання. Всі розуміють, що знімати 6 очок  це занадто й непотрібно. Клуб заслуговує ці очки й знімати їх у нефутбольний спосіб ми би не хотіли. Важливо, що кожен досяг своєї мети.

Ми задоволені тими аргументами й розкладами, які висловлював Григорій Козловський. Гудима отримав те, що хотів. Ну як, те що хотів ... Питання грошей чи не грошей – більше до Володі. Але всіх це цікавить. Так, вихід з ситуації трішечки дивний, але він такий.

 Який інтерес в цій справі Козловського?

 Не знаю. Я з Григорієм особисто не знайомий і навіть не знаю, як він виглядає. Він ж у Львові. Позиція, яку він зайняв, його оперативність і наполегливість показують, що людина зробила в цій справі все, що могла. Цього достатньо, щоб розійтись нормально.

 Тепер з Карпат не знімуть очки?

 Так. Карпати подадуть апеляцію і, враховуючи наш лист щодо врегулювання справи мирним шляхом, думаю, що КДК скасує попереднє рішення. Трансферного бану також не буде, на атестацію клуб піде чистим.

А ФФУ зможе доповісти в ФІФА про те, що справу Гудими врегульовано. Адже два тижні тому був лист ФІФА про бездіяльність нашої Федерації. Тому КДК також зацікавлений в тому, щоб скасувати ці санкції, – сказав Руденко.

Зазначимо, що львівський клуб був винен Гудимі 74 тисячі доларів. Через це КДК ФФУ прийняв рішення зняти з Карпат 6 очок. У львів'ян є право для подачі апеляції.За матеріалами: football24.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: