АФУ розробила офіційне лого "Шкільної футзальної ліги України"

14 січня 13:00
Переглядів: 71
ШФЛУ

Асоціація футзалу України розробила офіційний логотип «Шкільної футзальної ліги України», який відсьогодні буде використовуватися на всіх заходах та офіційних документах ліги.

Нагадаємо, що «Шкільна футзальна ліга України» – проект, спільно розроблений Асоціацією футзалу України, Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки та Міністерством молоді та спорту. У ШФЛУ-2016 беруть участь команди, сформовані з учнів 5-х класів шкільних навчальних закладів з усієї країни. На попередньому етапі визначаються регіональні переможці з 24-х областей та міста Києва.

Наступний етап – стиковий, де сусідні області за системою «домашній матч/виїзний матч» визначать 12 володарів путівок до Всеукраїнського фіналу (школа-переможець з Києва автоматично виходить у супер-фінал).

Всеукраїнський фінал «Шкільной футзальної ліги України» відбудеться у березні 2016 року в столиці України, де протягом трьох днів визначаться чемпіон сезону 2015/2016, призери, а також володарі індивідуальних нагород. Жоден з учасників Всеукраїнського фіналу не залишиться без подарунку!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: