Агент: "Карпати" зазнають найбільшого "перетрусу" складу серед команд УПЛ"

27 травня 14:32
Переглядів: 478
Бартуловіч і Федорчук

Футбольний агент розповів, що найбільших змін в міжсезоння серед усіх команд УПЛ зазнає склад львівських "Карпат". Клуб ризикує втратити одразу п'ятьох гравцiв основного складу. Мова про орендованих футболiстiв - Гладкого, Пашаєва, Федорчука, Бартуловіча i Льопу.

Льопа сам відмовився продовжувати арендну угоду, а Бартуловіча та Федорчука влаштовує все окрім зарплати. Цiкаво, що у цих футболiстiв закiнчуються контракти з їхнiми командами. Вони стають вiльними агентами i безкоштовно можуть дiстатися "Карпатам". Клуб не проти, але футболiсти вибирають iнший шлях.

"Вся рiч у грошах i лише в них. Коли гравець стає вiльним агентом, вiн може перейти у будь-яку команду безплатно. А якщо говорити про Бартуловіча, Федорчука чи Гладкого, то це футболiсти високого рiвня, i в їхнiх послугах зацiкавлено чимало клубiв. Тим паче у тому, щоб взяти таких виконавцiв задарма.

Коли вiльний агент йде в новий клуб, вiн має повне моральне право вимагати так званi "пiдйомнi". Раз клуб не витрачає жодної копiйки на його купiвлю, то може дати гравцевi певну стартову суму - примiром 50, 70 чи 100 тисяч доларiв. А також запропонувати йому гiдну зарплату. У сумi це все одно буде значно дешевше, нiж перекупити контракт такого гравця.

Тепер поставте себе на мiсце того ж таки Федорчука, Бартуловіча чи Гладкого. Вiдомо, що в "Карпатах" максимальна зарплата становить 10 тисяч доларiв на мiсяць. Тобто, їм потрiбно пiвроку грати, щоб заробити суму, яку вони одержать за раз як "пiдйомнi". А для цього треба лише поставити свiй пiдпис пiд iншим контрактом. До того ж зарплати в iнших командах вищi, нiж десять тисяч доларiв. Тобто, за сезон у новiй командi вони зароблять стiльки, скiльки в "Карпатах" зможуть отримати за три-чотири роки. Футбольний вiк короткий, тому такi переходи зрозумiти можна", - пояснив агент, який побажав залишитись невідомим.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: