Академія футболу ФК "Карпати" провела майстер-клас для обласних тренерів

24 квітня 20:10
Переглядів: 151
карпати

Академія футболу ФК «Карпати», спільно з Комплексною науково-методичною групою ФК «Карпати», організували та провели навчально-методичний та практичний семінар для тренерів дитячо-юнацьких команд Львівської області. У фокусі цього заходу опинились проблеми пов’язані з плануванням процесу підготовки юних футболістів у річному циклі тренувань та особливості технічної підготовки юних футболістів різного віку. 

Директор Львівського училища фізичної культури, на базі якого функціонує клубна Академія Степан Родак загострив увагу присутніх на великій актуальності застосування нових підходів до процесу технічної підготовки юних футболістів – тільки тоді зможе забезпечитися ефективна конкуренція наших футболістів на міжнародному рівні. Директор УФК також відзначив позитивний досвід співпраці з Футбольним клубом «Карпати» Львів та Кафедрою футболу Львівського державного університету фізичної культури. Спільні напрацювання, вищезгаданих структур, дали можливість покращити якісну складову навчально-тренувального процесу юних спортсменів Академії футболу ФК «Карпати». 

Старший тренер Академії футболу «Карпати» Володимир Безуб’як та викладач кафедри футболу ЛДУФК і керівник КНМГ ФК «Карпати» Богдан Хоркавий підготували презентацію для тренерів-учасників семінару, в якій спробували розкрити ключові питання, пов’язанні з плануванням підготовки юних футболістів різного віку в річному циклі тренувань та проблемні питання їхньої технічної підготовки. В основу цієї презентації була покладена «Програма підготовки юних футболістів ФК «Карпати» Львів», яка у 2014 році була розроблена за участю великого кола фахівців футбольного клубу «Карпати»: керівників, тренерів, спеціалістів комплексної науково-методичної групи та фахівців кафедри футболу ЛДУФК. 

Практичну частину семінару складало тренувальне заняття для юних футболістів, вікової групи U-16, що проводилось під керівництвом тренерів АФ «Карпати»: Романа Гнатіва, Володимира Безуб’яка та Станіслава Долуденка. У ході практичного заняття, учасникам семінару було продемонстровано на практиці, якими адекватними засобами для футболістів цієї вікової групи можна реалізовувати завдання технічної підготовки. У ході тренування наставники неодноразово наголошували на тому, що у процесі технічної підготовки слід приділяти серйозну увагу дрібним деталям, адже саме вони складають основу технічної майстерності футболіста і дозволяють йому діяти ефективно у складних умовах гри. Кожен з учасників семінару, а це тренери, які мають різний стаж роботи в дитячо-юнацькому футболі, мали гарну можливість наочно переглянути і почерпнути для себе багато корисних речей, які можуть бути використані у їхній практичній діяльності.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: